2022 Dünya Kupası elemeleri kapsamında Salvador – Meksika maçının tahmini

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası Elemeleri Perşembe günü yapılacak olan toplantıda El Salvador, Meksika ile buluşacak.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve El Salvador — Meksika maç istatistiklerimiz 1xbet bonus kodu bulunabilir (en iyi maç oranları dahil).

El Salvador

El Salvador, Kuzey ve Kuzey Amerika’nın Kosta Rika’ya karşı önceki oyunlarında 2-1 Dünya Kupası elemesinden sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemeyecekti.

Salvador son zamanlarda ileri oyunuyla mücadele ediyordu. Önceki altı karşılaşmada rakiplerine karşı «tercih edilen gol» sayısı 1’e eşittir. Bu karşılaşmalarda El Salvador da 5 gol attıklarını gördü.

Meksika

Meksika, Dünya Kupası elemelerinin ardından 3-0’lık bir skorla bu maça girdi – Kuzey ve Kuzey Amerika son maçında Honduras’ı kazandı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Meksika son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplamda 5 gol yedi. Koruma açısından Meksika’nın ele alınması gereken bazı zayıf noktaları vardır. Aynı iki oyun olmadığından, bu eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini görmek için beklemeliyiz.

✨ Tahmin

El Salvador’un Meksika’dan bu kadroya gol atacak kadar tehlikeli olduğu görüşündeyiz, ancak bir golün yeterli olmaması muhtemel.

Böylece, 90 dakika geçtikten sonra, Meksika için 1-2’lik bir farkla sonuçlanan zorlu bir mücadeleyi öngörüyoruz. Bunun için sabırsızlanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: