2022 Dünya Kupası’nda Peru’nun Ekvador’a karşı maçının tahmini

Ekvador Çarşamba günü Peru’ya karşı Güney Amerika Dünya Kupası elemeleri maçına hazırlanırken savaşacak.

İndir 1xbetten Peru – Ekvador maçındaki tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

İçindekiler
  1. Peru
  2. Ekvator
  3. Tahmin

Peru

Önceki sonuçlarıyla cesaretlendirilen Peru, Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde Kolombiya’ya karşı 0:1 galibiyetinden sonra aynı şeyi umuyor olacak.

Son bulguları, Perulu arka koruma tarafından muazzam çabaların yapıldığını gerçekten göstermektedir. Peru, son altı karşılaşmalarının sonunda atılan gol sayısının 3 olduğunu görerek savunmada kötüydü. Elbette, bu eğilim bir sonraki oyunda mutlaka devam etmeyecek.

Ekvator

Ekvador son kez Dünya Kupası elemelerinde 1-1 berabere kaldı – Güney Amerika Brezilya ile berabere kaldı.

Ekvador’un savunucularının bir dizi inatçı konuşması, «karşı golleri» nin önceki 6 karşılaşmalarından dördünü bir araya getirmelerine yol açtı. Bu süre zarfında kendi saldıran güçleri 8 puan almayı başardı.

Tahmin

Ekvador’un bu Peru takımına karşı bir gol atması gerektiğine inanıyoruz, ancak bu onların diğer ucunda bir çifti kaçırmalarını engellemeyebilir.

Oyunun sonuna kadar her iki takımın da Peru’nun lehine 2: 1’lik bir farkla gol atmasını bekliyoruz. Bu görünüşte küçük.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: