ABD Altın Kupası’nda Meksika vs

Pazartesi, ABD ve Meksika’nın yer aldığı büyük altın kupa finalinin doruk noktası olacak . Hangi takım kupa dolabını dolduracak? Bu stresli olabilir.

ABD ve Meksika’ya karşı maç için tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tam seti, 1xbet promosyon kodu nasıl alınır ve en son bahis oranlarında görülebilir.

Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri, Katar’ın «Altın kupa» 0: 1’deki Zaferinden sonra başka bir zafer için çaba gösterecek.

Amerika Birleşik Devletleri, son 6 maçının her birinde gol atarken gol atmayı bırakamadı.

Toplamda, bu dönemde 14 puan aldılar ve toplam 1’i kaçırdılar. Ancak, bu model mutlaka bu oyuna taşınmayacaktır.

Meksika

Meksika, son oyunda Kanada’yı yenerek Altın Kupa’da 2-1 kazandıktan sonra bu oyuna girecek.

Meksika’nın savunucularının bir dizi kararlı konuşması, kaçırılan hedeflerin sayısının genel olarak son 6 karşılaşmanın 1’i olduğunu gösterdi. Bu süre zarfında kendi saldıran güçleri 13 puan almayı başardı.

↔ ️ Yüz yüze

16.04.2015 tarihli önceki kişisel karşılaşmalarının bir kontrolü, ABD’nin bu maçlardan 2’sini ve Meksika’nın 3’ünü kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda, bu çatışmalar sırasında aralarında 12 gol atıldı, bunlardan 5’i ABD takımı için ve 7’si El Tricolor için. Bu, oyun başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Takım haberleri: ABD

ABD’li antrenör Gregg Berhalter, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir takım hazırlığı sayesinde herhangi bir fitness problemi yaşamadı.

Takım haberleri: Meksika

Tamamen yaralanmadan arınmış bir takım seçimine sahip olan Meksika antrenörünün bu maçta herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yok.

💡 Tahmin

Her şeyi göz önünde bulundurarak, Amerika Birleşik Devletleri’nin bu Meksika takımına karşı bir şey elde etmesi zor olabilir, ki bu da büyük olasılıkla üstünlük kazanacağını düşünüyoruz.

Oyunun sonunda Meksika için 0: 1’lik bir skorla iyi bir mücadele yaptık.

Bunun nasıl ortaya çıkacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: