ABD vs Jamaika, Altın kupa

ABD ve Jamaika arasındaki Altın kupa için bu büyük çeyrek final toplantısı Pazartesi günü başlıyor. Her ikisi de heyecanlı olmalı ve geçen kulüp için yarı finalde bir yer verildiğinde, iki taraf arasında heyecan verici bir karşılaşma olabilir gibi görünüyor.

ABD — Jamaika maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır gidin.

Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada’yı Altın kupada 1-0 kazandıktan sonra tekrar kazanmayı umuyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nin skorla ilgili herhangi bir sorunu yoktu, son 6 maçının %100’ünde gol attılar.

Toplamda, bu dönemde 15 puan aldılar ve toplam 4’ü de kaçırdılar. Bununla birlikte, böyle bir şema mutlaka bir sonraki oyunda devam etmeyecektir.

Jamaika

Altın kupa çekilişinde Kosta Rika’ya karşı son oyunlarındaki yenilgiden sonra, Jamaika ve destekçileri bu oyunda daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Jamaika son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakip takımların toplam 10 gol atmasına neden oldu. Arka planda, the Reggae Boyz kesinlikle çok daha iyi oynayabilir.

Takım haberleri: ABD

Amerika Birleşik Devletleri patronu Gregg Berhalter, bu oyundan önce, tamamen yaralanmadan seçebileceğiniz bir grup sayesinde, herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Jamaika

Seçim için tamamen sağlıklı bir gruptan dolayı, Jamaika antrenörü Theodore Whitmore bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişelenmiyor.

⚡ Tahmin

Tahminlerimize göre, Amerika Birleşik Devletleri, Jamaika ile karşılaştıklarında ihtiyaç duydukları hedefleri alacaktır, bu da bir kapı ızgarası bulmak için kolay olmayacaktır.

Bu nedenle, 90 dakikanın sonunda 2-0’lık bir skorla iyi bir ABD zaferi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: