ABD’ye karşı Kosta Rika, Dünya Kupası 2022

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemelerindeki yaklaşan çekilişleri Çarşamba günü Kosta Rika’nın karşısında ABD’nin muhalefetiyle karşı karşıya gelecek.

Üzerinde 1xbet bonus nasıl kullanılır ABD — Kosta Rika maçının ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı bulabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri, Dünya Kupası — Kuzey ve Kuzey Amerika elemelerinin 1-0 yenilgisinin Panama’ya karşı önceki maçlarında yenilgisinin ardından burada daha iyi bir sonuç elde etmeye çalışacak.

Son sonuçları, Amerika Birleşik Devletleri’nin savunmasının muazzam bir çaba sarf ettiğini gösteriyor. Amerika Birleşik Devletleri, önceki 6 çıkışlarında kalecileri tarafından atılan gol sayısının 2 olduğunu görerek cimriydi. Elbette, böyle bir şema mutlaka bu oyuna aktarılmayacaktır.

Kosta Rika

Kosta Rika, Dünya Kupası 2: 1 elemelerinin ardından bu düelloya girdi – Kuzey ve Kuzey Amerika, son maçında El Salvador’un tutulmasıyla kazandı.

Kosta Rika’nın savunucularının bir dizi etkili eylemi, kaçırılan toplam gol sayısının son 6 maçtan 4’üne ulaşmasına neden oldu. Aynı dönemde kendileri attığı gol sayısı 1’dir.

Tahmin

ABD’nin birçok anı yaratabileceğine ve kapının önüne başarılı bir atış yapabileceğine inanıyoruz.

Tersine, Kosta Rika’nın kendi hedeflerine ulaşmada da zorluklarla karşılaşması muhtemeldir, ancak bunların burada en az bir kez nasıl dönüştüğünü görüp görmediğimizi görüyoruz.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, ABD Milli Takımı’nı 3: 1’e koyuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: