Adam United’ın patronu Ole Gunnar Solskjaer, Son Heung-Min’den: “Oğlum olsaydı, yiyecek alamazdı”

Manchester United’ın patronu Ole Gunnar Solskjaer, Tottenham Hotspur’a karşı 3-1 1xbet galibiyetinde skandal bir golün ardından “oyun bitti” dedi.

tottenhem

Edinson Cavani, Scott McTominay’ın Son Heung-Min’i karşı karşıya getirmesinin ardından video bağlantı asistanına danıştıktan sonra gol atamadı.

Solskjaer, “Oğlumsa ve orada kalırsa ve ona yardım edecek arkadaşlara ihtiyacı varsa, utanç verici olduğu için yiyecek alamaz,” dedi.

“Oyun tamamen bitti.”

Fred, Cavani ve Mason Greenwood United adına gol atmadan önce Sleep, bu tartışmanın ardından Spurs’u ileri itti.

Solskjaer ekledi: “Eğer bu açık ve bariz bir hataysa, dikkat çekmesi gereken bariz bir hatadır. Kesinlikle iyi bir hedefti.

“[Oğul tarafından] aldatılıyorlar. Biz aldatılmadık, yargıç.

“Maalesef hakem futbol oynamamamıza karar verdi ya da belki VAR karar verdi. Faul ise kesinlikle şok oluyorum. ”

Solskjaer’in açıklamasıyla ilgili olarak Mourinho, “Öncelikle size bir şey söyleyeyim. Ole’nin Sonny hakkında yaptığı yorumlardan sonra bana sormamana çok çok şaşırdım.

“Çünkü – ve bunu Ole’ye zaten söyledim, çünkü onunla birkaç dakika önce tanıştım – bunu başka bir kulüpten o oyuncu A, B veya C’ye söylersem, oğlum olsaydı, bu gece onu beslemem ne buna tepki olur mu?

Bu çok çok üzücü. Bunu bana sormadığın için çok üzgünüm. Bana da başkalarına davrandığınız gibi dürüst davranacak ahlaki değerinizin olmaması üzücü.

“Bu bağlamda, Sonny’nin babası Ole’den daha iyi olduğu için çok şanslı olduğunu söylemek istiyorum. Ben bir babayım Bence bir baba olarak her zaman çocuklarını beslemelisin. Ne oldukları önemli değil, çocuklarınızı beslemek için çalmak zorunda kalırsanız, çalıyorsunuz.

“Çok çok hayal kırıklığına uğradım. Portekiz’de dediğimiz gibi ekmek ekmek, peynir peynirdir. Ole’ye yorumları hakkında ne düşündüğümü zaten söyledim ve beş, altı, yedi soruda bu yorumun boyutunu görmezden geldiğiniz için çok üzüldüm. ”

‘Başka hiçbir şey anlamıyorum’

Song Heung Min
Song Heung Min, Scott McTominay’e dokunduktan sonra bir süre bayıldı.

Spurs patronu Mourinho, geçen sezon Premier Lig’e tanıtıldığından beri VAR sisteminin sesli bir eleştirmeni oldu.

“Herkes için zor” dedi. “Bizim için, oyuncular için, hakemler için. Pek iyi anlamadığınız birçok çelişki ve çözüm. Bu benim sorunum değil, düzeltemiyorum. ”

Cuma günü Fulham karşısında 1-0 galibiyetlerinde Wolves karşısında dar bir ofsayt pozisyonuna değindi. Liverpool, Cumartesi günü Aston Villa’yı 2-1 yenerken benzer koşullar altında bir golü kaçırdı.

Uzmanlar ne dedi?

Eski Manchester United orta saha oyuncusu Keane Sky Sports’a “Bu bir ihlal ise gerçekten hayret ediyorum, hepimiz eve gitmeliyiz” dedi.

“Bu tuhaf. Böyle sürmek utanç verici. Bu faul olamaz. Yargıçlar her karardan şüphe ediyor, ancak yanılıyor. ”

İrlanda’nın eski forvet oyuncusu Clinton Morrison maçı BBC Radio 5 Live’da özetledi.

Önce, “Bu kesinlikle faul değildir. Yakaladı ama VAR’ın fark edeceğini sanmıyorum. Devam etmelisin. ”

Hakem Chris Kavanagh olayı ekranda görüp yasakladıktan sonra Morrison, “İnanamıyorum. Bir oyuncu olarak ilerlemek için ellerini kullanmalısın. ”

Ayrıca, daha önce bir uyarı almış olan McTominay’e faul olarak kabul edilirse bir sarı kart daha gösterilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

“Tutarlılık, hayranların hayal kırıklığına uğramasının nedenidir” dedi. “McTominay’in faul olduğunu söylerseniz, ona ikinci bir sarı vermelisiniz. Teorik olarak, onu kaldırmalı. “

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: