Afrika Kupası Maçları kapsamında Fas’ın Malavi’ye karşı maçının tahmini

Salı günü yaklaşan Afrika Uluslar Kupası maçında Fas, Malawi’ye karşı mücadele edecek.

Fas ve Malavi’nin 1xbet promosyon kodu maçından önceki tüm tahminleri, istatistikleri ve anketleri ve maçın son şanslarını öğrenin.

İçindekiler
  1. Fas
  2. Malawi
  3. Tahmin

Fas

Fas, Afrika Uluslar Kupası’nda Gabon’a karşı 2-2’lik bir skorla çekildikten sonra bu maça giriyor.

O maçta Fas, topun% 62’sini elinde tutmayı başardı ve 3 golle gole 9 vuruş yaptı. Fas’ta goller Sofiane Bufal (74 ‘), Nayef Agerd (Avtogol, 81 ‘) ve Eşref Hakimi (84 ‘) tarafından atıldı. Öte yandan Gabon hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Jim Allevina (21’) Gabon için gol attı.

En son sonuçları, Fas’ın arka koruma görevlisine çok dikkat edilmesi gerektiği gerçeğini vurgulamaktadır. Fas, son 6 karşılaşmada kapılarına atılan toplam gol sayısını 3’e çıkararak cimri davrandı.

Malawi

Afrika Uluslar Kupası’nın son maçında Malawi, Senegal’le 0:0 berabere kaldı.

O maçta Malavi% 22’lik bir topa sahipti ve 0 golle gole 10 vuruş yaptı. Öte yandan Senegal, hedefe 3 isabetle 10 gol attı.

Malavi’nin son altı maçında gol atmak için zor bir iş çıkardığı ve sonuç olarak sadece 3 golle sonuçlandığı ortaya çıktı. Ancak, bu oyuna devam etmemeliyiz.

Tahmin

Görünüşe göre Malavi, kesinlikle burada iyi kazanma şansına sahip olan Faslı kadrodan gol atmayı başaracak gibi görünüyor.

Maçın sonunda Fas’ın 3-0’lık skoruyla çok rahat bir şekilde ayrıldığını görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: