Afrika Kupası’nda Kamerun vs Mısır maçının tahmini

Perşembe günü Kamerun ve Mısır arasındaki Afrika Uluslar Kupası’nın uzun zamandır beklenen yarı final karşılaşmasını dört gözle bekliyoruz. İkisinin de bu aşamaya geldiklerini ve çatışmayı sürdürecek tarafın ödülünün yarışma finaline girmesi olacağını düşünürsek, heyecan verici bir futbol maçı için hazır olabiliriz.

Kamerun — Mısır maçıyla ilgili tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri ve maç başına en son oranları görmek için bugün için 1xbet promosyon kodu 2022 girişine gidin.

Kamerun

Kamerun, Afrika Uluslar Kupası’nda Gambiya’ya karşı 0-2 zaferinin sonucunun tekrarını arayacak.

O maçta Kamerun’un topun% 61’i topa sahipti ve 7 vuruşta hedefe 18 vuruş yaptı. Kamerun’un protokoldeki tek oyuncusu Carl Toko Ekambi’ydi (50, 57). Gambiya, bir hedefe çarptığında hedefe 2 vuruş yaptı.

En son sonuçları, Kamerun’un arka hattındaki işlerin plana göre gittiği gerçeğine ışık tutuyor. Kamerun cimriydi: Son 6 karşılaşmada kalecilerini geride bırakan gol sayısı 4’tü. Elbette bu oyunda böyle bir model devam ettirilemez.

Mısır

Mısır, Fas’ı bir önceki maçta Afrika Uluslar Kupası’nda 2-1 mağlup ettikten sonra bu maça giriyor.

Bu oyunda Mısır, topun% 54’üne sahip oldu ve 5’i hedefe isabet eden 14 vuruş yaptı. Mısır için goller Mohamed Salah (53 dakika) ve Trezege (100 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Fas, hedefe 16, bunlardan 4’ü de hedefe çarptı. Sofiane Boufal (7′) Fas milli takımında gol attı.

Mısır savunucularının kararlı eylemleri dizisi, kaçırılan gol sayısının genel olarak son 6 maçtan 3’üne ulaşmasına neden oldu. Aynı dönemde kendilerine attığı gol sayısı 6’dır.

✨ Tahmin

Bu maçta Mısırlıların turnuvaya hakim olması gereken Kamerunlu takıma karşı gol atmak için mükemmel bir futbol göstermesi gerekecek.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Kamerun’un çok rahat bir zaferini 3-0’lık bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: