Afrika Uluslar Kupası maçında Gine vs Gambiya Tahmini

Pazartesi günü yapılacak olan Afrika Uluslar Kupası maçında Gine, Gambiya ile mücadele edecek.

Gine — Gambiya maçına ilişkin tüm kullanıcı tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet promosyon kodu ve güncel oranlarda gösterilmiştir.

İçindekiler
  1. Gine
  2. Gambiya
  3. ⚡ Tahmin

Gine

Gine, Zimbabve’ye karşı son maçında Afrika Uluslar Kupası’nı 2-1 kaybettikten sonra buraya geri dönmeyi umuyor.

O maçta Gine% 63’lük topa sahipti ve 16’sını kaleye vurdu, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Gine milli takımının sıralamasındaki tek oyuncu Nabi Keita’ydı (49 dakika). Muhalifleri için Zimbabve, hedefe 4 vuruşla 11 gol attı. Zimbabve’de Muson (26 dakika) ve Kudakvashe Mahachi (43 dakika) geride kaldı.

Gine son zamanlarda etkileyici bir saldırı istatistiğine sahip değildi. Son 6 maçta rakiplerine karşı toplam gol sayısı sadece 4 gole eşittir. Bu toplantılarda Gineliler de onlara karşı hedef sayısının 5’e ulaştığını gördüler. Ancak, bu eğilimin bu maçta devam edeceği bir gerçek değil.

Gambiya

Gambiya, Afrika Uluslar Kupası’nda 1-0 kazandıktan ve bir önceki maçta Tunus’a karşı kazandıktan sonra bu toplantıya katılıyor.

O maçta Gambiya’nın yüzde 31’i topa sahipti ve 10’u hedefe, 3’ü de hedefe çarptı. Gambiya sıralamalarındaki tek oyuncu Abley Jallow’du (93 ‘). Tunus hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Gambiya’yı içeren son altı maçtan 6’sında, rakip takımlarla aralarında nispeten az gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı sadece 1,33, Gambiya başına ortalama gol sayısı ise 0,67’dir.

⚡ Tahmin

Gambiya’nın şebekenin arkasını Gine’nin bu bileşimine karşı bulmak için her şeye sahip olduğunu düşünüyoruz, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacak gibi görünüyor.

Oyunu bitirmek için Gine için 2-1’lik bir avantaj bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: