Afrika Uluslar Kupası’nda Senegal — Cape Verde maçının tahmini

Cape Verde, Senegal’e karşı gelecek olan Afrika Uluslar Kupası maçına hazırlanırken Salı günü bir sonraki testiyle karşı karşıya kalacaklar.

Senegal’in Green Cape Adalarına karşı oynadığı tüm tahminlerimiz, anketlerimiz ve istatistiklerimizin yanı sıra güncel oranlarımızın yanı sıra 1xbet promosyon kodu 2022 gidin.

Senegal

Senegal, Afrika Uluslar Kupası maçının ardından Malavi’ye karşı 0:0 eşit bir skorla bu maça hazırlanıyor.

O maçta Senegal’in topa sahip olmasının yüzde 78’i ve 3 golle 10 golü vardı. Malawi hedefe 10 vuruş yaptı, hiçbiri hedefe çarpmadı.

Son bulguları, Senegal’in savunmasının daha fazla güvenilirlik gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. Senegal cimri davrandı ve son altı maçın sonunda atılan toplam gol sayısını 2’ye çıkardı. Bununla birlikte, bu planın bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Cape Verde

Son kez Cape Verde, Kamerun’la Afrika Uluslar Kupası maçında 1-1 berabere kaldı.

Bu maçta Cape Verde, topun sahipliğinin% 36’sını elde etti ve 2’si hedefe isabet eden 4 gol attı. Cape Verde takımının golü Harry Rodriguez (53′) oldu. Öte yandan Kamerun, 14’ü hedefe, 3’ü de hedefe doğru 14 vuruş yaptı. Aboubakar (39′) Kamerun için gol attı.

Cape Verde’yi içeren son altı karşılaşmanın 5’inde, onlarla rakipleri arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde oyun başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,67’dir ve Sikhlanga başına ortalama gol sayısı 1’dir.

⚡ Tahmin

Bize öyle geliyor ki Cape Verde, işler beklediğimiz gibi giderse, bu maçta rakiplerini tamamen aşmak için tüm niteliklere sahip olan Senegalli bir takımı kırmak için tüm en iyi niteliklerini göstermek zorunda kalacaklar.

90. dakikanın sonunda en azından Senegal için 4-0’lık bir skorla ikna edici bir zafer görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: