Afrika Uluslar Kupası’nda Senegal – Gine maçının tahmini

Cuma günü, Senegal’in Gine ile buluşacağı Afrika Uluslar Kupası’na ev sahipliği yapacak.

Senegal – Gine maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet bonus kodu indir’de ve en son bahis oranlarında gösterilmiştir.

İçindekiler
  1. Senegal
  2. Gine
  3. Tahmin

Senegal

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Senegal, Zimbabve’yi Afrika Uluslar Kupası’nda 1-0 mağlup ettikten sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Senegal’in topa sahip olma oranının yüzde 61’i, 15’i gole, 3’ü gole sahipti. Senegal için gol atan tek oyuncu Sadio Manet’di (97 dakika). Öte yandan Zimbabve 11 kez gol attı, bunlardan 2’si gole girdi.

En son sonuçları, Senegalli arka korumanın daha fazla sertlik gösterdiğini gösteriyor. Senegal cimri davrandı ve önceki altı maçta kaleye atılan toplam gol sayısını 4’e çıkardı.

Gine

Gine, önceki maçta Malavi’yi yendiklerinde Afrika Uluslar Kupası’nı 1-0 kazandıktan sonra oyuna giriyor.

O maçta Gine% 64’lük topa sahipti ve 13’ü kaleye vurdu, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Gine milli takımının golü Issiaga Silla (35 dakika) oldu. Malawi hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı.

Daha önceki 6 maçında İba’nın Gine halkı, gol girişimlerinin başarılı olduğunu 6 kez gördüler ve bu sayede maç başına ortalama gol sayısı 1 oldu.

Tahmin

Bu oyunda Gine, iyi bir galibiyet için çok fazla şans yaratacak gibi görünen Senegalli bir takıma karşı bir kapı bulmak kesinlikle zor olacak.

Oyunun sonunda Senegal’in 3-0’lık bir skorla güvenle kazanacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: