Alaves-Real Madrid İspanya La Liga tahmin

Cumartesi günü, Mendisorroza Stadyumundaki La Liga maçında, Ev Sahipleri Real Madrid ile buluşacak .

1xbet promosyon kodu 2020, Alaves — Real Madrid maçı için yapılan oyun anketinin tam tahminlerini, istatistiklerini ve sonuçlarını, maç başına en son oranlarla birlikte gösterir.

Alaves

Alaves, La Liga’daki Yenilgiden sonra sevilla’ya karşı önceki oyunlarında 1-0’lık bir skorla son maçını geliştirmeye çalışacak.

O oyunda Alaves sahibi topu 31% ve yendi gol 11 kez 2 isabet hedef. Rakibi için “Sevilla” uygulanan 11 vuruş gol, 2 aynı zamanda isabet hedef. Papa Gomez (92‘) «Sevilla»için kendini ayırdı.

Son oyunlarda Alaves nadiren temiz kaldı. Aslında Alaves, önceki maçlarının 6’sında 5 gol attı ve 9 gol attı. Ancak, bu desen bu oyuna taşınmayabilir.

Real Madrid

Real Madrid, önceki oyunlarında Villarreal’e karşı La Liga 2: 1’i kazandıktan sonra karşılaşmaya çıkacak.

Bu maçta Real Madrid uyguladı 55 % topa sahip olma ve 14 vuruş gol, 4 olan vurmak hedef. Real Madrid’de Karim Benzema (87 ‘) ve Luka Modric’in (92’) golleri atıldı. Villarreal, 2’si hedefe isabet eden 6 vuruş yaptı. Eremi Pinot (20‘) «Villarreal»için kendini ayırdı.

Real Madrid Carlo Ancelotti, son altı maçta toplam 11 asist gerçekleştirdi. Bu maçlarda kaçırdıkları gollerin toplamı 6’dır.

Yüz yüze

10.06.2018’ten itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Alaves’in 2’i kazandığını ve Real Madrid 4’i 0’a eşit berabere bıraktığını söylüyor.

Bu maçlar sırasında, Babasorros’un 5’i ve Los Blancos’un 12’si olmak üzere toplam 17 gol attılar. Bu, 2,83 oyun başına ortalama gol değeridir.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son karşılaşma, La Liga’nın 20. maç günü 23.01.2021 oldu ve 1: 4 Real Madrid ile sonuçlandı.

Bu oyunda Alaves sahibi topu 39% ve 15 vuruş gol 4 isabet. Gol atan tek oyuncu Joselu (59′).

Öte yandan Real Madrid, 7’si hedefe isabet eden 10 gol attı. Casemiro (15′), Karim Benzema (41’, 70‘) ve eden azar (45’) attı. Hakem Alejandro Hernandez Hernandez tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Alaves

Alaves menajeri Javier Calleja, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için mutlu olacak, çünkü kompozisyonu tamamen yaralanmadan olacak.

Takım haberleri: Real Madrid

Real Madrid teknik direktörü Carlo Ancelotti şu anda takımın engellileriyle mücadele etmek zorunda. Ferland Mehndi (inflamasyon), Daniel Carvahal (Kas yaralanması), Dani Seballos (ayak bileği yaralanması) ve Tony Kroos (kasık kemiği tahrişi) seçim için hazır değildir.

Tahmin

Real Madrid’in Alaves ile karşılaştığında bir çift Puanlama şansı olduğunu düşünüyoruz, bu da muhtemelen golün arkasını bulmak için zor bir zaman geçirecek.

Bizim tavsiyemiz-iyi bir zafer Real Madrid skoru 0: 2 normal zaman.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: