All Boys maçı için Guillermo Brown’a karşı tahminimiz.

Her iki takımın taraftarları, all Boys Guillermo Brown ile bir araya geldiğinde Cumartesi günü gerçekleşecek olan Primera B Nacional eylemini bekliyor .

Ortağımız 1xbet promosyon kodu, all Boys vs Guillermo Brown maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en yeni oranları görebilirsiniz.

All Boys

All Boys, Primera B Nacional’ın Atletico Guemes’e karşı önceki oyunlarında 1-0’lık bir skorla yenilgisinden sonra skoru iyileştirmeye çalışacak.

Nadiren son oyunlarda “all Boys” gösterdi savunma gücü. Gerçekler, Albo’nun önceki 6 karşılaşmanın 5’inde savunmalarının kırıldığını ve bu süre zarfında 8 gol attığını gösteriyor. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini yakında öğreneceğiz.

Guillermo Brown

Son maçta Guillermo Brown, Primera B Nacional maçında Atletico de Rafaela ile 1-1 berabere kaldı.

Guillermo Brown’un savunucularının öne çıkan oyunlarının dizisi, toplam son 6 çıkıştan 4’üne karşı gol atma performansına yol açtı. Aynı zamanda kendi forvet başardı gol 4 gol.

📋 Takım haberleri: All Boys

All Boys patronu ricardo Rodriguez, seçim yapmak için tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

📋 Takım haberleri: Guillermo Brown

Guillermo Brown’ın antrenörü Marcelo Broggi, tamamen yaralanmadan seçebileceğiniz bir takım olduğunda, fitness ile ilgili herhangi bir sorun yaşamaz.

Tahmin

Guillermo Brown’un, bir kenara sahip olması gereken All Boys takımıyla bir maçta puan aldığını görmek için bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle tavsiyemiz, hakem her zaman oynadığı zaman All Boys takımının 1-0’lık bir skorla kazanılmasıdır.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: