Almanya Bundesliga maçında Augsburg — RB Leipzig’in tahmini

RB Leipzig Çarşamba günü WWK Arena’da Bundesliga 1’in Augsburg ev sahipleriyle yaptığı toplantıda olacak.

1xbet bonus indir, Augsburg — RB Leipzig maçına ilişkin tüm tahminleri, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketlerini (en iyi maç oranları dahil) gösterir.

Augsburg

Augsburg, Bundesliga 1’deki zaferin Köln’e karşı 0: 2’lik bir skorla tekrarlanmasını bekleyecek.

O maçta Augsburg% 35’lik topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, hedefe 4 vuruş yaptı. Augsburg’da Andre Khan (72 ‘) ve Niklas Dorsch (88’) hesaplarında yer aldı. Öte yandan, 1. Köln hedefe 14 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Son zamanlarda, Augsburg nadiren savunma dayanıklılığı sergilemiştir. Augsburg’un önceki maçlarının 6’sından 5’inde attığı ve 7 gol atmasıyla ilgili endişeleri olacak.

RB Leipzig

RB Leipzig, Bundesliga 1’i son maçında Borussia Mönchengladbach’a karşı 4-1’lik skorla kazandıktan sonra toplantıya gitti.

O maçta RB Leipzig, topun sahipliğinin% 53’ünü gerçekleştirdi ve 10’u hedefe isabet eden 19 vuruş yaptı. RB Leipzig için goller Yoshko Guardiol (21 dakika), Andre Silva (33 dakika), Christopher Nkunku (91 dakika) ve Benjamin Henrichs (94 dakika) tarafından atıldı. Rakibi Borussia Mönchengladbach’ın kadrosunda kaleye 11 vuruş yaptı ve hedefe 5 atış yaptı. Rami Bensebaini (88 ‘) Borussia Mönchengladbach takımının golcüsü oldu.

Formlarına bakıldığında, RB Leipzig’in son 6 maçının 5’inde gol attığını ve rakibinin toplam 9 gol attığını görebiliyoruz. Rb’nin savunmasında Leipzig iyi bir iş çıkarmıyor. Sadece bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğine bakmamız gerekiyor.

Yüz yüze

02.04.2019 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların gözden geçirilmesi, bu toplantıların Augsburg için mutlu olmadığını bize anlatıyor. RB Leipzig onlara hükmederken, hiç bir zafer kazanmayı hiç başaramadılar ve zamanın% 100’ünde kazanan oldular.

Bu maçlarda iki kulüp toplam 18 gol, 4’ü Augsburg’dan, 14’ü Leipzig’den olmak üzere toplam 18 gol paylaştı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 3’e eşit olarak verir.

Bu kulüpler arasındaki son maç, Bundesliga’nın 21’inci günü olan 1. 12.02.2021 maçıydı ve bu maç, RB Leipzig skoruyla Augsburg’da 2-1 sona erdi.

O gün RB Leipzig topu% 59 tutabildi ve 6’sı hedefe isabet eden hedefe 16 vuruş yaptı. Goller Dani Olmo (38 ‘) ve Christopher Nkunku (43’) tarafından atıldı.

Öte yandan Augsburg, hedefe 4 darbe indirirken, 2’si de hedefe çarptı. Daniel Kalijuri (77 ‘) kendini farklı gösterdi. Hakem Felix Zweier tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Augsburg

Felix Uduohai (korona virüsü), Andy Zekiri (kalça yaralanması), Alfred Finnbogason (kas problemleri) ve Tobias Stroble (çapraz bağ kopması) Augsburg yöneticisi Marcus Weinzierl’e ulaşılamaz.

Takım Haberleri: RB Leipzig

RB Leipzig patronu Achim Bayerlorzer, bir dizi erişilemeyen oyuncuyla savaşmak zorunda kalıyor. Hugo Novoa (korona virüsü), Marcel Halstenberg (eklem kapsülünün yırtılması), Youssouf Poulsen (yırtık kas lifi), Dani Olmo (yırtık kas lifi) ve Marcelo Saracki (çapraz bağın yırtılması) seçime hazır değildir.

💡 Tahmin

RB Leipzig’in büyük olasılıkla hedefe çok fazla atış yapacağını ve onları sayılacağını varsayıyoruz.

Öte yandan Augsburg bir atılım yapmak için mücadele edebilir, ancak onların da gol için yeterli şansa sahip olduklarını görüyoruz.

Bu nedenle, RB Leipzig’in oyunun sonuna kadar 1-3’lük bir skorla kazanacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: