Almanya Bundesliga’da Mainz — RB Leipzig tahmini

Pazar günü, MEWA Arena’daki Bundesliga 1 maçında, Mainz sahasının ev sahipleri RB Leipzig’in gelişine hazır olacak .

Tahminlerimiz, kullanıcı anketi ve Mainz — RB Leipzig maç istatistiklerimiz betin bonus kodu ortağımızın web sitesinde bulunabilir (artı oyun başına en iyi oranlar).

Mainz

Mainz, Elversberg’e karşı 2: 2 dfb-Pokal berabere kaldıktan sonra bu maça giriyor.

Bu maçta Mainz %67’lik bir topa sahipti ve 34 gol attı ve 7 gol attı. Mainz için gol atan tek oyuncu Jonathan Burkardt (89′, 116′) idi. Öte yandan, Elversberg’in hedefinde 10 atış vardı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Schnelbacher (73 ‘, 110’) Elversberg’in golcüsü oldu. Maç penaltıya ulaştı ve Mainz 8-7’lik bir skorla kazandı.

Son zamanlarda, Mainz oldukça sık özlüyor, ancak ızgarayı kendileri de vurmak için yollar buldular. Mainz son 6 maçında savunmada 6’sı cezalandırılırken, bu maçların 6’sı Protokole girdi.

RB Leipzig

RB Leipzig, Dfb-Pokal’ın son maçında SV Sandhausen’in yenilgisiyle 0: 4 galibiyetinden sonra bu mücadeleye girecek.

O maçta RB Leipzig sahibi topu 73% ve 15 girişimleri 8 vuruş. RB Leipzig için Willie Orban (19 dakika), Amadou Haydar (45 dakika), Christopher Nkunku (60 dakika) ve Dominic Soboschlay (81 dakika) gol attı. Öte yandan Sandhausen, 4’ü hedefe isabet eden 7 gol attı.

RB leipzig’in oynadığı 6 önceki oyundan 6’sında en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında maç başına toplam ortalama gol sayısı 4, RB Leipzig tarafından atılan ortalama gol sayısı 2’dir. Ancak, bu desen bir sonraki oyunda görünmeyebilir.

Yüz yüze

16.12.2018’e kadar geçmiş karşılaşmalarını bire bir kontrol etmek, Mainz’in bu oyunlardan 1’ini ve RB Leipzig 4’i 1 berabere sayısıyla kazandığını gösteriyor.

Bu oyunlarda da çok fazla gol atıldı — ortalama 33, karşılaşma başına ortalama 5.5 gol.

Bu takımlar arasındaki son maç, Mainz’in 3: 2 ( RB Leipzig) skoruyla sona erdiği Bundesliga 18.gün 1 23.01.2021 maçıydı.

Bu oyunda “Mainz” uygulanan 32% topa sahip ve 9 atar 4 isabet hedef. Goller Moussa Nyacate (24 Dakika, 35 dakika) ve Leandro Barreiro Martins (50 dakika) attı.

RB Leipzig, 5’i hedefe isabet eden 13 vuruş yaptı. Tyler Adams (15 ‘) ve Marcel Halstenberg (30’) tarafından ayırt edildi.

Christian Dinger maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Mainz

Mainz patronu Bo Svensson, seçim için tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için mutlu olacak. Anton Stach diskalifiye nedeniyle bu oyunda yer almak mümkün olmayacaktır.

Takım haberleri: RB Leipzig

Rb Leipzig yöneticisi Jesse Marsh bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Benjamin Henricks (diz problemleri) ve Marcelo Saracki (çapraz bağ kopması) bu oyunu kaçıracak.

Tahmin

MAİNZ’İN, RB Leipzig takımının savunmasını ihlal etmediklerinde hayal kırıklığına uğrayacağını düşünüyoruz, ancak tek bir gol kaçırdıkları gol kadar fazla olmayabilir.

Rb Leipzig zaferiyle sona erecek sıkı bir toplantıya gidiyoruz: 1: 2, personel düdüğü çaldığında. Bu gerçekten ilginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: