Almanya Bundesliga’da Mainz vs Eintracht Frankfurt maçının tahmini

Cumartesi günü Bundesliga 1’in MEWA Arena Stadı’nda yaptığı toplantıda Mainz sahasının sahipleri Frankfurt Eintracht’ı ağırlıyor.

Mainz — Eintracht Frankfurt maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarını öğrenmek için 1xbet promosyon kodu geçin.

Mainz

Bundesliga 1 maçında Berlin Herta’yı (1:2) yendikten sonra Mainz aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Mainz% 65’lik bir topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Mainz’de goller Sylvan Widmer (25′) ve Stefan Bell (81′) tarafından belirlendi. Herta BSK, hedeften 10’u hedeften biri olmak üzere hedefe 10 darbe indirdi. Herta’ya Davy Zelke’yi attı (45′).

Mainz’i içeren maçlar son zamanlarda heyecan verici hale geldi ve atılan gollerin bolluğu norm haline geldi. Son altı maçta her iki taraf da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol) ve bunlardan 8’i Mainz’e aitti. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin burada da devam edeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Eintracht Frankfurt

Bundesliga’nın son 1 maçında Eintracht Frankfurt, Borussia Mönchengladbach ile 1-1 berabere kaldı.

Bu maçta Eintracht Frankfurt, zamanın% 47’sini topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 18 vuruş yaptı. Eintracht Frankfurt için gol atan tek oyuncu Pasiencia’ydı (66′). Borussia Mönchengladbach, 7’si hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Mönchengladbach’ın Borussia’sı için Alassane Plea (4′) ayırt edildi.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar: Eintracht Frankfurt, rakiplerinin toplam 8 gol attığı son 6 maçın 5’inde gol attı. Eintracht Frankfurt’un arkasında çok güvenilir değildi.

Bu maçtan önce Eintracht Frankfurt, şampiyonanın son 3 maçında deplasmanda kazanamadı.

Kişisel toplantılar

12/05/2019tarihinden itibaren önceki maçlarına bakarsak Mainz’in bunlardan 3’ünü, Eintracht Frankfurt’un ise 2’sini kazandığını söyleyebiliriz ve berabere 1 maçta sabitlenmiştir.

Bu maçlarda toplamda 12 gol atıldı, bunlardan 7’si Mainz ve 5’i Eintracht Frankfurt’du. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son karşılaşma, Eintracht Frankfurt’un Mainz’de 1-0 kazandığı Bundesliga 1’in 17. maç günü maçında 18/12/2021 tarihinde gerçekleşti.

Eintracht Frankfurt o gün topu% 52’ye sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Jesper Lindström (34′) idi.

Mainz hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Yargıç Felix Breich.

Takım haberleri: Mainz

Jae-sung Lee (strike) ve Delano Burgzorg (hasta kalp) Mainz yöneticisi Bo Svensson için mevcut değildir.

Bizim düşüncemize göre Mainz, Finn Damen, Stefan Bell, Alexander Hak, Moussa Niahate, Daniel Broszinski, Anton Stach, Leandro Barreiro, Dominic Core, Aaron Caricol, Jonathan Burkardt ve Karim’in lansmanında serbest bırakarak 3-5-2 sistemini muhtemelen kullanacak. Onisivo.

Takım Haberleri: Eintracht Frankfurt

Frankfurt Eintracht’ın menajeri Oliver Glasner’ın oyun dışı bir takım oyuncuları var. Jesper Lindström (hamstring yaralanması), Danni da Costa (kasık kemiğinin tahrişi), Jan Schroeder (kas lifi rüptürü), Diant Ramay (menisküs yaralanması) ve Martin Histergger (hamstring yaralanması) oynamaya hazır değil.

Eintracht’ın Kevin Trapp, Almami Toure, Tut, Evan N’dick, Ansgar Knauff, Sebastian Rode, Jibril Sow, Philip Costic, Jens Petter Hauge, Daichi Kamada ve Raphael Santos Borre’yi kullanarak 3-4-2-1 planını kullanacağına inanıyoruz.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre Frankfurt Eintracht’ın bu Mainz takımına gol atmak için yeterli gücü var, ancak büyük olasılıkla bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacak.

Seçimimiz 90 dakika sonra Mainz lehine 2-1’dir. Bu kesinlikle kolay bir seçim değil.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: