Almanya Bundesliga’da Mainz’e karşı RB Leipzig maçının tahmini

Cumartesi günü Red Bull Arena’daki Bundesliga 1 maçında, RB Leipzig’in ev takımı Mainz ile karşılaşacak.

1xbet promosyon kodu RB Leipzig — Mainz maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maçın son şanslarını öğrenin.

RB Leipzig

RB Leipzig, Bundesliga 1’in Arminia Bielefeld’e karşı önceki maçında 0: 2 yenilgisinden sonra son maçını burada geliştirmeye çalışacak.

O maçta RB Leipzig’in topa sahip olma oranının% 78’i ve 4’ünün gole karşı 17 vuruşu vardı. Arminia Bielefeld hedefe 4, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Yanni Serra (57 dakika) ve Masaya Okugawa (75 dakika) Arminia Bielefeld’de gol attılar.

RB Leipzig’in son oyunlarında 90 dakika kadar dayanmayı başarması çok nadirdir. Gerçek şu ki RB Leipzig, rakibinin önceki 6 maçtan 6’sında gol atmasını engelleyemedi ve bu süre zarfında 10 gol attı.

Bu maç öncesinde RB Leipzig, şampiyonanın son 2 maçında Mainz’i yenmeden kaldı.

Mainz

Bundesliga 1’de Eintracht Frankfurt’un son maçında yenilgiye uğrayan Mainz, kendisini telafi etmeye çalışacak.

O maçta Mainz, topun% 48’ini elinde tutmayı başardı ve hedefe 5 vuruşla 12 gol attı. Eintracht Frankfurt 14 kez attı, bunlardan 4’ü gole girdi. Jesper Lindström (34 ‘) Frankfurt’ta Eintracht’ın golcüsü oldu.

Bo Svensson’un Mainz’i son altı maçta 10 kez başarılı oldu. Bu dönemde kapılarına atılan toplam gol sayısı 6’dır.

Kişisel toplantılar

05.03.2019 tarihinden itibaren son kişisel karşılaşmalarına baktığımızda, RB Leipzig’in bu maçlardan 3’ünü, Mainz’in 2’sini kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu görüyoruz.

Bu oyunlarda da çok sayıda gol atıldı – toplamda 29 gol, maç başına ortalama 4,83 gol oldu.

Ligdeki bu ikisinin de yer aldığı son karşılaşma, Mainz’in RB Leipzig’in 1-0’lık skoruyla sona erdiği 15 Ağustos 2021’de Bundesliga 1’in ilk maçında gerçekleşti.

O maçta Mainz’in topun% 28’i topa sahipti ve 8 tanesi kaleye çarptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Gol Moussa Niahate’ydi (12 dakika).

Rakipleri için RB Leipzig, hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Maç Daniel Siebert tarafından sunuldu.

Takım Haberleri: RB Leipzig

Solomon Bonna (korona virüsü), Dani Olmo (korona virüsü), Andre Silva (korona virüsü), Marcel Halstenberg (eklem kapsülünün yırtılması), Ilaix Moriba (korona virüsü), Nordi Mukiele (korona virüsü), Benjamin Henrichs (korona virüsü ) ve Emile Forsberg (hamstring yaralanması) RB Leipzig patronu Domenico Tedesco için oynayamayacaklar. Diskalifiye nedeniyle bu oyuna katılamayan uygunsuz oyuncular Ilaix Moriba ve Amadou Haydara’dır.

Leipzig’in bunun için 3-4-2-1 sistemini kullanabileceğini düşünüyoruz, ilk yarıya Peter Gulaci, Mohamed Simacan, Willie Orban, Josco Guardiol, Lucas Klostermann, Tyler Adams, Kevin Kamplem, Angelino, Christopher Nkunku ile başlayacağız. . Dominique Soboslai ve Andre Silva.

Takım haberleri: Mainz

Mainz yöneticisi Bo Svensson’un birkaç oyuncusu devre dışı bırakıldı. Anderson Lukoki (medial kollateral ligamanın yaralanması), Moussa Niahate (koronavirüs) ve Adam Salai (cerrahi) tedavi edilmemesi gereken kişilerdir.

Mainz’in oyuna 3-5-2’lik bir uyumla başlamaya karar vermesi için iyi bir şans var, oyuna Robin Zentner, Stefan Bell, Alexander Huck, David Nemeth, Sylvan Widmer, Leandro Barreiro, Anton Stach, Jae-Soon Lee ile başlıyor. . Aaron Caricol, Jonathan Burkardt ve Karim Onisively.

💡 Tahmin

Bizim düşüncemize göre Mainz, bu RB Leipzig ekibine karşı ağın arkasını bulmak için hayal edilmiş olmalı, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Buradaki seçimimiz, RB Leipzig’in bu maçın sonunda 2-1’lik skorla dar bir galibiyeti—

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: