Almanya – Lihtenştayn, Dünya Kupası Tahmini 2022

Almanya, Lihtenştayn ile oynayacağı için Perşembe günü Avrupa Dünya Kupası elemeleri planlanıyor.

Almanya – Lihtenştayn maçındaki tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görün 1xbet bonus nasıl kullanılır. En yeni oranların yanı sıra.

Almanya

Almanya, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor, Dünya Kupası elemelerinin 0: 4’ü Avrupa’nın Kuzey Makedonya’ya karşı kazandığı zaferdir.

Bu maçta Almanya% 74’lük bir topa sahip olmayı başardı ve bunlardan 10’u hedefte olmak üzere 24 gol attı. Almanya milli takımı için Kai Haverz (50 dakika), Timo Werner (70.73 dakika) ve Jamal Musiala (83 dakika) bombardıman uçakları oldu. Rakibi için Kuzey Makedonya hedefe 7 vuruş yaptı, 1’i hedefe çarptı.

Almanya son zamanlarda saldırıda o kadar güçlüydü ki, son 6 maçta rakiplerinden 18 gol attılar. Bu maçlarda Almanya da 3 gol attıklarını gördü.

Liechtenstein

Avrupa Dünya Kupası elemelerinde İzlanda’dan son maçında yenilgiden sonra, Lihtenştayn buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Lihtenştayn% 28’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 0 vuruşla hedefe 1 vuruş yaptı. Rakibi için İzlanda, 10’u hedefe isabet eden 21 gol attı. Stefan Teitur Tordarson (19 dakika), Albert Gudmundsson (35 dakika, 79 dakika) ve Gujonsen (89 dakika) İzlanda için gol attı.

Yoğun maçlara karıştığını gösteren goller, Lihtenştayn’ın sahaya çıktığı önceki 6 maçta 20 kez atıldı ve karşılaşma başına ortalama 3.33 gol attı. Rakiplerinin bu toplamın 18’i var. Bununla birlikte, bu örnek mutlaka burada dağıtılmayacaktır.

Yüz yüze

Bu takımların katılımıyla ligin bir önceki maçı, Lihtenştayn’ın Almanya’nın 0: 2’lik skoruyla sona erdiği Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 4. günü olan 02.09.2021 maçıydı.

O gün Lihtenştayn, topun sahipliğinin% 15’ini ve 0 atışta hedefe 2 atış gerçekleştirdi.

Almanya hedefe 30 atış yaptı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Timo Werner (41 ‘) ve Leroy Sane (77’) kendilerini ayırt ettiler.

Hakem Fabio Verissimo tarafından yapıldı.

✨ Tahmin

Almanya’nın Liechtenstein’la karşılaştığında muhtemelen kendi golünü atması zor olabilecek gol sayılarına gireceğine dair bir hisimiz var.

Bunun, her şey söylendiğinde ve yapıldığında 2-0’lık bir skorla Almanya’nın oldukça rahat bir zaferi olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: