Almanya vs İsrail maçının tahmini

Almanya Cumartesi günü Uluslararası Dostluk Maçında İsrail ile buluşacak.

Almanya – İsrail maçının tam tahmini, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketleri 1xbet (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

Almanya

Almanya, Avrupa Dünya Kupası elemeleri çerçevesinde Ermenistan’la yaptığı maçta son 1-4 sonuçlarından sonra yeni bir galibiyet umuyor.

O maçta Almanya% 74’lük bir topa sahipti ve hedefe 20 vuruş yaptı, bunlardan 9’u hedefe ulaştı. Almanya için Kai Havertz (15′), İlkay Gündoğan (45′, 50′) ve Jonas Hofmann (64′) gol attı. Ermenistan, bunlardan 1’i hedefe olmak üzere hedefe 4 darbe indirdi. Ermenistan için Henrikh Mkhitaryan (59′) attı.

Almanya, son 6 maçında rakiplerinin kalesine 29 gol atarak son zamanlarda hücum açısından çok güçlü durumda. Bu maçlarda Almanya da rakiplerinin kalesine 2 gol attı. Bununla birlikte, bu eğilim mutlaka bu oyunda devam etmeyecektir.

İsrail

İsrail, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin bir önceki maçında Faroe Adaları’na karşı 3-2 galibiyetinden sonra bu toplantıya yaklaşıyor.

O maçta İsrail, zamanın% 62’sini topa sahipti ve 6’sı hedefi vuran 13 golü attı. İsrail için goller Munas Dabbur (30′), Sean Weisman (58′) ve Dor Pepper (74′) tarafından atıldı. Öte yandan Faroe Adaları’nın 7 gol atma girişimi vardı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Faroe Adaları için Vatnhamar (62′) ve Olsen (72′) puan aldı.

Formlarına bakarsak, İsrail son 6 maçtan 6’sında gol attı ve toplamda rakipler 17 gol attı. Savunmada İsrail çok güvenilir değildi.

🔮 Tahmin

Görünüşe göre İsrail’in bu oyuna hakim olması ve bunu çetele üzerinde yapması muhtemel olan Alman milli takımının kalesine en az bir gol atması çok zor olacak.

Çok büyük bir 4-0 yenilgiyi öngörüyoruz, bu da normal zamanlarda Almanya’nın lehine daha da fazla olabilir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: