Altın kupa kapsamında Grenada — Katar tahmini

Grenada’nın Katar ile savaştığı Cumartesi günü altın kupa çekilişinin zamanı yaklaşıyor .

Grenada-Katar maçlarının tüm tahminleri, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet promosyon kodu 2021 gösterilmektedir.

Grenada

Grenada, Honduras’tan 4-0’lık bir skorla Gold cup’taki son yenilgiden sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemiyor.

Son zamanlarda, Grenada gerçekten ateşlemeyi kaçırıyor. Rekorları, son altı maçta rakip takımlara karşı sadece 3 gol attı. Bu oyunlarda, Spice Boys da kapılarına 14 puan attı. Bu eğilimin burada da devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olurdu.

Katar

Önceki maçta Katar, Panama ile Altın kupa maçında 3-3 berabere kaldı.

Katar, son yarım düzine karşılaşmada toplam 7 gol attı. Al-Annabi de bu davaların her birinde gol atmayı başaramadı. Bu süre zarfında 2 golün kapılarına atıldığını gördüler.

📋 Takım haberleri: Grenada

Grenada antrenörü Michael Findley tam bir kadroya sahiptir ve bu maçtan önce, tamamen yaralanmadan seçebileceğiniz bir grup sayesinde, fitness konusunda hiçbir endişe yoktur.

Takım haberleri: Katar

Kesinlikle yaralanma içermeyen bir kadroya sahip olan Katar patronu Felix Sanchez bas, bu oyundan önce rapor edilmesi gereken herhangi bir sağlık sorununa sahip değil.

💡 Tahmin

Katar’ın, en azından kendi golünü atmak için mücadele edebilecek olan Grenada’ya karşı bu maçta en az birkaç gol atacağını tahmin ediyoruz.

Onlar için, bu hasarların giderilmesi için bir durum olabilir.

Bu turnuvanın sonunda en azından Katar için son derece uygun bir 0: 3 kazanma farkı sunuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: