Altın kupa kapsamında Surinam — Kosta Rika maçı için tahmin

Cumartesi günü, Surinam Kosta Rika ile oynadığı zaman, altın kupa için bir oyun olacak .

Surinam-Kosta Rika için tahminlerimiz, istatistikler ve MAÇ anketi 1xbet promosyon kodu görülebilir.

Surinam

Surinam, Jamaika’dan gelen son maçında 2-0’lık bir skorla Gold cup’taki yenilgiden sonra son maçını geliştirmeye çalışacak.

Surinam’ın oynadığı maçlar son zamanlarda ilginç oldu: kalecilerin daha fazla saldırıya karşı mücadele etmesi bekleniyor. Son 6 maçta, her iki takım da 16’sı natio tarafından akredite edilmiş olan 25 gol attı (maç başına ortalama 4.17 gol). Tabii ki, bu eğilim bu oyuna aktarılamaz.

Kosta Rika

Kosta Rika, önceki maçta Guadeloupe üzerinden 3: 1 puan kazandıktan sonra bu maça girdi.

Kosta Rika forvetleri, önceki 6 karşılaşmalarında gol atmak için harika bir iş çıkardı ve bu da sadece 4’lük bir sonuçla sonuçlandı. Bu maçlarda Los Tikos, rakiplerinin toplam gol sayısını 8’e eşit olarak izledi.

Takım haberleri: Surinam

Surinam koçu Dean Gorre, bu düellodan önce, tamamen yaralanmadan seçebileceğiniz bir grup sayesinde, herhangi bir fitness problemi yaşamamaktadır.

📋 Takım haberleri: Kosta Rika

Seçim için mevcut olan tamamen sağlıklı bir grupla, Kosta Rika yöneticisi Luis Suarez, bu çarpışmaya katılmayı bildirmek için fiziksel durumdan endişe duymuyor.

Tahmin

Kosta Rika’nın Surinam’a karşı bu maçta en az birkaç gol atabileceğine inanıyoruz, belki de en azından kendi golünü atmak için mücadele ediyor.

Burada büyük bir fatura olabilir.

Maçın sonunda Kosta Rika için en az 0: 3 kontrollü bir galibiyet olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: