Altın kupa Kosta Rika-Jamaika maç için tahmin

Kosta Rika’nın jamaika’ya karşı oynadığı Salı günü Altın kupa maçı olacak .

Tüm ipuçlarını, istatistikleri ve Kosta Rika-Jamaika maç öncesi anketimizi 1xbet promosyon kodu ve güncel oranlarda kontrol edin.

Kosta Rika

Kosta Rika, önceki sonucuyla cesaretlendirildi, surinam’a karşı 1-2 altın Kupası’nı kazandıktan sonra aynı şeyi umuyor.

Son oyunlarda çok nadiren Kosta Rika tam 90 dakika sürmeyi başardı. Gerçekler, Los Tikos’un önceki 6 maçtan 5’inde savunmalarını ihlal ettiğini ve bu süre zarfında 8 gol attığını gösteriyor.

Jamaika

Jamaika, bir önceki maçında Guadeloupe tutulmasıyla 1-2 Gold Cup’ı kazandıktan sonra bu maça çıkacak.

Son 6 maçta Jamaika Theodore Whitmore’un 8 golü kutlamak için nedenleri vardı ve maç başına ortalama gol sayısı 1.33 oldu.

Takım haberleri: Kosta Rika

Kosta Rika patronu Luis Suarez, bu oyundan önce kesinlikle sağlıklı bir grup seçeceği için herhangi bir fitness kaygısı olmayacağından mutlu olacak.

📋 Takım haberleri: Jamaika

Jamaika antrenörü Theodore Whitmore’un sakatlığı olmadığı için, Jamaika antrenörünün bu oyundan önce herhangi bir fitness problemi yok.

⚡ Tahmin

Jamaika’yı Kosta Rika’nın bu kadrosunu geride bırakması için hayal etmemiz gerektiğini düşünüyoruz, ancak kaçırdıkları gol kadar olması muhtemel değil.

Kosta Rika için 2: 1’lik bir skorla yakın bir oyunu tahmin ediyoruz. Bakalım bu işler.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: