Altın Kupa’da Meksika vs Honduras maçı

Meksika ve Honduras arasındaki Altın kupa için heyecan verici çeyrek final maçı Pazar günü başlıyor. Yarı finalde bu yerin zencefilli çöreği, geçen kulüp için bir ödül olarak, bu ikisi için gerçek bir gösteri olmayı vaat ediyor.

Meksika-Honduras maçları için tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri en son bahis oranları ile birlikte1xbet bonus gösterilmektedir.

Meksika

Meksika, El Salvador’u 1-0 yendikten sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor.

Meksika’daki son oyunlarda ortak bir konu sıfır sonuç sayısıdır.

Buna yol açan önceki altı karşılaşmalarından altısında, «her iki takım da gol atacak» bahsi kaybedecekti. Bununla birlikte, böyle bir eğilim bir sonraki oyuna taşınmayabilir.

Honduras

Altın kupa çekilişinde Katar’a karşı son oyundaki yenilgiden sonra Honduras burada işleri değiştirmeyi umuyor.

Honduras Fabiana Coito, son 6 maçında 9 gol kutladı. Aynı düellolarda attığı toplam gol sayısı 7’dir.

Yüz yüze

07.02.2015 tarihli önceki kişisel karşılaşmalarına baktığımızda, Meksika’nın bunlardan 2’sini, Honduras’ın 1’ini ve berabere sayısının 3 olduğunu görüyoruz.

El Tricolor ve 3 — -«Los Catrajos»sadece bu dönemde aralarında 10 gol attı, bunlardan 7 idi. Maç başına ortalama gol sayısı 1.67 idi.

Takım haberleri: Meksika

Bu düellodan önce, Meksika milli takımının antrenörü, fiziksel uygunluk konusunda hiç endişe duymuyor, çünkü seçim için kesinlikle yaralanma yok.

Takım haberleri: Honduras

Honduras patronu Fabian Coito, bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor, çünkü seçim için tamamen sağlıklı bir grup var.

💡 Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Meksika’nın gol atması zor olabilecek Honduras’a karşı sıraya girdiğinde birden fazla puan almak için yeterli anı yaratması gerekiyor.

Bu yüzden Meksika için sürekli olarak oldukça uygun bir 2: 0 fark görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: