Altrincham’a karşı Grimsby Kasabası

Altrincham, Grimsby Town’un konuklarıyla G. Saray Stadyumu’nda buluşacak. Davidson Salı günü bu Ulusal Lig maçında.

Altrincham’ın Grimsby Town’a karşı oynadığı maçların tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve sonuçlarımız 1xbet promosyon kodu ve maç başına en son oranlarda görülebilir.

Altrincham tarafından

Altrincham, Ulusal Lig’in Dagenham ve Redbridge’e karşı 2-3 başarısının ardından bir başka galibiyet için çabalayacak.

Altrincham’ın kadrosunda Josh Hancock (87 dakika) ve Dan Mooney (90 dakika) yer aldı. Callum Reynolds (10 ‘aUtogall), Wilhete (34’) ve Matt Robinson (41 ‘) Dagenham & Redbridge takımında gol attılar.

Son maçlarda Altrinchum nadiren temiz kalıyordu. Gerçek şu ki, Altrincham önceki maçlarının 6’sından 5’inde 8 gol atarken gol atmıştı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekecek.

Bu karşılaşmada Altrinchem, ligin önceki 7 ev maçında kaybetmiyor.

Grimsby Kasabası

Grimsby Town, önceki maçta dOver Athletic’i 6: 0 yenerek karşılaşmaya çıkacak.

Grimsby Town’da goller Luke Waterfall (26, 70), John McaThy (31), Ryan Taylor (33, 45) ve Will Bapaga (45 dakika) tarafından atıldı.

Önceki karşılaşmalarının yarım düzine kadarında Grimsby Town toplam 16 gol attı. Grimsby Town da bu davaların her birinde gol atmayı başardı. Bu süre zarfında savunucuları kendi kalelerine 6 gol attı.

Bu maça doğru ilerleyen Grimsby Town, ligin son iki maçında deplasmanda kazanamayacak.

Yüz yüze

25.09.2010 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Altrincham’ın bunlardan 2’sini kazandığını, Grimsby Town’ın 1 olduğunu ve beraberlik sayısının 3 olduğunu söyledi.

Bu çatışmalarda aralarında 15 gol atıldı, bunlardan 6’sı Robins tarafından atıldı, 9’u Denizciler tarafından atıldı. Bu maç başına ortalama 2,5 gol.

Aralarındaki ligin son maçı, Grimsby Town’un Altrincham’a 5-0’lık bir skorla sona ermesiyle 23.01.2016 tarihinde Ulusal Lig maçının 36. günü oldu. Hakem Tom Nield’dı.

Takım Haberleri: Altrinchem

Altrinch’in patronu Phil Parkinson’ın tam bir kadrosu var ve bu oyunda seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir ekip sayesinde fitness konusunda herhangi bir sorun yok. Brad Jackson diskalifiye olduğu için bu oyuna katılamayacak.

Takım Haberleri: Grimsby Town

Seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir ekibe sahip olan Grimsby Town yöneticisi Paul Hurst, bu çatışmaya girmekten korkmuyor. Mishi Efete, diskalifiye nedeniyle bu oyuna katılamaz.

Tahmin

Tahminlerimize göre, bir Altrinch’in bu Grimsby Town takımının gol atması için biraz şansa ihtiyacı olabilir, ki bu da muhtemelen en sonunda gol atacak ve ileride kalacaktır.

Bu nedenle, son derece rekabetçi bir Grimsby Town maçı 90 dakikanın sonunda 0: 1’lik bir skorla kazanmanızı tavsiye ediyoruz.

İçinde biraz olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: