Amerika Mineiro maçının Brezilya Kupası’nda Botafogo’ya karşı tahmini

Perşembe günü Brezilya öncesi bir polisle yapılacak en yakın toplantıda, Mineiro Botafogo’ya karşı sahaya çıkacak.

Amerika Mineiro – Botafogo maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbetten (artı maç başına en iyi oranlar) bulunabilir.

Amerika Mineiro

Amerika Mineiro, Flamengo’ya karşı önceki oyunda 3-0 yenilgisinden sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Amerika Mineiro, zamanın% 47’sine sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 15 vuruşla kaleye çarptı. Rakibi Flamengo, 7’si hedefi vurmak üzere 23 hedefe isabet etti. Flamengo için Gabriel Barbosa (41′), Georgian De Arrascaeta (71′) ve Marinho (91′) puan aldı.

Amerika’nın son maçlarında Mineiro sık sık savunma gücü göstermedi. Aslında, Amerika Mineiro önceki 6 maçtan 5’inde gol attı ve bu süre zarfında 8 golü kaçırdı.

Botafogo

Serie A’daki Fluminense’ye karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Botafogo ve taraftarları bu maçta daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Botafogo’nun topu% 21’lik bir paya sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Fluminense hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Fluminence için Manoel attı (82′).

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Botafogo son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 10 gol yedi. Savunma açısından Botafogo’nun ele alınması gereken zayıf noktaları vardır. Ancak burada böyle bir resim bir daha gerçekleşmeyebilir.

Kişisel toplantılar

Önceki maçlarını 16.11.2011 tarihinden itibaren analiz edersek, Amerika Mineiro’nun bunlardan 3’ünü, Botafogo’nun ise 2’sini kazandığı ve berabere kalanların 1 maçta sabitlendiği ortaya çıkar.

Toplamda, bu dönemde her iki kulüp de 12 gol attı, bunlardan 6’sı Coelho ve 6’sı Fogao oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Bu iki kulüp arasındaki ligdeki son maç, Serie A’nın 7. maçının günü 22/05/2022’de, final skoru Amerika Mineiro 1-1 Botafogo olduğunda gerçekleşti.

O gün Amerika Mineiro topu% 42’ye sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncu Aloisio’ydu (38′).

Botafogo hedefe 8 isabet etti, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Erison attı (86′). Maç Rafael Klaus tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Amerika Mineiro

Amerika’nın menajeri Mineiro Wagner Mansini, tamamen yaralanmasız bir takım sayesinde bu maç için fiziksel olarak hazır olma konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Botafogo

Takımın kompozisyonu çoğunlukla özgür olduğu için, Botafogo’nun baş antrenörü Luis Castro’nun fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Raphael (Aşil tendonunun yırtılması) bu oyunu özlüyor.

Tahmin

Botafogo’nun zafer kazanması ve hatta belki de net bir skor tutması gereken America Mineiro takımına puan vermenin zor olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle 90. turun sonunda Amerika Mineiro lehine 1-0’lık çok rekabetçi bir karşılaşma öngörüyoruz.

İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: