Antonio Conte: Tottenham oyuncuları bana bir kalbi olduğunu gösterdi

Tottenham’ın yeni patronu Antonio Conte, oyuncularının gösterdiği «kalbin», İtalyan Premier Ligi’nin ilk sorumlu maçının Everton ile sıfır berabere sona ermesinden sonra kendisine güven duyduğunu söylüyor. Futbol maçları için en iyi oranlar betin bonus kodu bulunabilir.

Conte’nin çalışma iznindeki mürekkep, Perşembe günü Tottenham Hotspur’un tam resmini Vitess’e karşı düzenlenen Avrupa Konferansı 3: 2’deki kaotik Lig zaferiyle teslim ettiğinde zar zor kurudu ve bu da ilk üst düzey performansının provası oldu.

Conte, ünlü 3-4-3 planına sadık kaldı ve aynı XI’Yİ, Mason Holgate’in ev sahipleri için geç kaldırıldığı Goodison Park’taki enerjik bir toplantıdan sonra adlandırdı.

Spur’un patronu, Tottenham’ın üst üste ikinci Premier League maçında hedefe ulaşmayı başaramamasına rağmen, iyi bir maçtan sonra «mutluluk için farklı nedenleri» olduğunu söylüyor.

Conte, »Bugün oyuncularımın kalbini, tutkusunu, savaşma isteğini, fedakarlık isteğini gördüm, bunun bizim için çok zor bir an olduğunu fark ettim” dedi. «Ve bu bana yarına daha fazla güven veriyor.

«Bazen oyunculara taktik yönü ve fiziksel yönü öğretebilirsiniz, ancak kalp ve tutku ya var ya da yok — oyuncularım bana iyi bir konumda olduklarını gösterdiler, bu başlamak için iyi bir an.”

“Conte gibi bir lidere sahip olmak güzel»

Sadece sekiz gün önce Tottenham’ın oyuncularına olan bağlılığı, Manchester United’dan 3-0’lık bir skorla başarısız bir yenilginin ardından sorgulandı ve bu da Nuno’nun Espirito Santo’nun Londra’nın kuzeyindeki kısa süreli kalışının sona erdiğini kanıtladı.

Spurs, kulübüne uzun zamandır beklenen gümüşü getirebileceklerini umdukları bir adam olan Conte’yi ve Tottenham’ın 2007-08’de Lig Kupasını en son kazanmasından bu yana en yüksek beş şampiyonluğu kazanan kişiyi çabucak kurdu.

Conte Cuma günü maç öncesi basın toplantısına geç kaldı çünkü oturum kesintiye uğradı, oyuncularından herhangi birinin bundan şüphe etmesi durumunda, 52 yaşındaki futbolcunun onları forma sokmak istiyorsa takımından tam bir geri dönüş talep edeceğine dair bir mesaj geldi. İstenilen futbol stilini oynamak için gereklidir.

Bu konu, yeni patronları geldiğinden beri Tottenham oyuncularıyla yapılan röportajlarda tekrarlanıyor – takımın sorumluluk alması gerekiyor.

Orta saha oyuncusu Pierre—Emile Hoybjerg maç başlamadan önce BBC Radio 5 Live’a verdiği demeçte, »Bir oyuncunun bu tür bilgileri alması çok motive edici” dedi. «Doğru tutumunuz ve çalışma isteğiniz varsa, sadece böyle büyük bir yöneticinin rehberliğinde daha iyi olacaksınız.

«Sadece dört gündür birbirimizle birlikte olduğumuzu biliyorum, ama yoğunluğu hissediyorsunuz, aç hissediyorsunuz, kazanmaya çalışmak için her şeyi feda etmeye istekli hissediyorsunuz. Sadece antrenörden öğrenebilir, dinleyebilir ve geliştirebilirim. oyun.

«Ben ve ekibin koçluk personeli ile mevcut koç gibi bir lidere sahip olmaktan memnuniyet duyuyorum.”

Hollanda’nın eski orta saha oyuncusu Nigel de Jong, spurs’un başarısı için Conte’nin fikirlerini desteklemek için Hoybjerg gibi oyunculara ihtiyaç duyduğunu söylüyor.

De Jong 5 Live’a «Conte oyuncularına doğru enerjiyi verecek” dedi. “Eğer onun trenine binmek istemiyorsan, seni kovacak. Ne kadar büyük olman önemli değil.

«Bazı sürprizler göreceğiz. İptal edilen oyuncular geri dönecekler. Tottenham taraftarları çok heyecanlı olabilirler. Tottenham’ın Conte ile çalışmaya yetecek kadar zihniyetine sahip olup olmadığını öğreneceğiz.”

Conte Kane’den en iyisini alacak mı?

Conte, geçmiş başarıları sırasında saldırganlarından en iyi şekilde yararlanabilme yeteneğini gösterdi ve İngiltere kaptanı Harry Kane bu maçtan önce yeni patronuyla çalışmaktan ne kadar heyecan duyduğunu anlattı.

Ancak, geçen sezonu Premier Lig’de hem gol hem de asistlerle zirvede bitiren genellikle etkili bir forvet, şimdi ligin 10 maçında sadece bir gol attı ve Everton aleyhindeki serbest vuruşta sadece iki gol atmayı başardı.

Tottenham’ın üç liderinin, iki hafta önce West Ham’ın 44. yenilgisinin son dakikasında tekrar gol atamadıkları için hayal kırıklığı yaratan bir gündü, iki hafta önce 1-0’lık bir skorla.

Giovani’nin yerine geçen lo Celso, iki dakika öncesine kadar bir mesafeden direğe çarptı ve Conte’nin her iki aşırı savunucusunun da şansı vardı, ancak çoğu zaman final topu eksikti.

Conte, »Mutlu olmalıyım çünkü bazı taktik durumları fark etmeye başladım” dedi. «Elbette daha iyi olabiliriz ve çeşitli durumlarda taktiksel, fiziksel olarak ve aynı zamanda zihniyet içinde iyileştirmeler yapmak için birçok fırsatımız var.

«Olumsuz yönü görmem gerekirse, son viteste çok fazla hata yaptığımızı düşünüyorum, son vitese doğru bir şekilde girersek puanlama şansını ekledik.”

Eski Manchester City orta saha oyuncusu De Jong, şimdi İtalyanların fikirlerini ortaya koymak için Başkan Daniel Levy’den zaman ayırmaları gerektiğine inanıyor.

De Jong, »Hepimiz Daniel Levy’nin ne olduğunu biliyoruz, kulübüne gelince çok sabırsızlanıyor, mümkün olduğunca katılmaya çalışıyor” dedi.

“Umarım Conte’ye bir oda ve bu takıma damgasını vurma özgürlüğünü vereceğini umuyorum.”

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: