Arjantin Aldosivi Süper Lig karşı platense tahmini

Cumartesi günü stadyum Ciudad de Vicente Lopez superliga maçı Platense ev sahibi aldosivi oynamak görür .

1xbet promosyon kodu 2021, Platense V Aldosivi oyununun yanı sıra en son bahis oranlarıyla ilgili ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi bulabilirsiniz.

Platense

Platense, Gimna ‘Plata karşısında Süper Lig’de 2-2 berabere kaldıktan sonra bu oyuna giriyor.

Bu oyunda Platense başardı 32 % topa sahip olma ve 6 atar gol, 2 hangi vurmak hedef. Platense gol attı Brian Mansilla (31 dakika) ve Mathias Thissera (38 dakika). Öte yandan milli marşı, 3’ü kaleye isabet eden gole 6 vuruş yaptı. Matias Pérez Garcia (73′) ve Guillermo Fratta (88’), Plata Marşı takımının bir parçası olarak gol attı.

Nadiren son oyunlarda «Platense ” tam 90 dakika sürmeyi başardı. Platense, önceki 6 karşılaşmanın 5’inde savunmalarını kırdığını ve bu süre zarfında 11 gol attığını görmekten endişe duyacaklar.

Aldosivi

Süper Lig yarışmalarında Patronato’ya karşı son oyunda kaybettikten sonra, Aldosivi ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru umuyorlar.

O maçta aldosivi başardı 72 % topa sahip ve 3 atar gol 0 atar. Öte yandan, Patronato’nun 6’sı hedefe isabet eden 17 golü vardı. Sebastian sosa (6 ‘) ve Franco Lace (50’) Patronato için attı.

Formlarına bakıldığında, aldosivi’nin son 6 maçının 5’inde attığı ve rakiplerinin toplam 11 gol atmasına izin verdiği görülüyor. Savunmada Tiburon, Verde, Gringo’nun açıkça sorunları vardı. Bununla birlikte, böyle bir düzenlilik mutlaka burada desteklenmeyecektir.

Takım haberleri: Platense

Platense patronu Leonardo Madelon, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

Takım haberleri: Aldosivi

Çoğunlukla mevcut olan oyuncu grubu nedeniyle, gaffer Aldosivi Fernando Gago’nun endişe etmesi gereken tek fitness sorunu var. Marcos Myers (ligament rüptürü) işe yaramaz.

Tahmin

Hem aldosivi hem de Platense’nin burada puan alması gerektiğine inanıyoruz, ancak kesin bir kazanan belirlemek zor.

Görünüşe göre berabere bitebilir. Böylece oyunun sonunda bir beraberlik görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: