Arjantin-Bolivya maçının tahmini, Dünya Kupası elemeleri 2022

Önümüzdeki Perşembe günü Güney Amerika Dünya Kupası elemeleri maçında Arjantin Bolivya’ya karşı mücadele edecek .

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Arjantin — Bolivya maç istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarını görmek için 1xbet promosyon kodu gidin.

Arjantin

Arjantinli taraftarlar önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler — 1-3 Dünya Kupası elemeleri — Güney Amerika’nın Venezüella’ya karşı zaferi.

Son sonuçları, Arjantin’in arka bahçesindeki işlerin plana göre gittiğini gösteriyor. Arjantin rakibine çok az şey verdi: son altı karşılaşmada kapılarına atılan gol sayısı 3 oldu. Elbette böyle bir desen burada duramaz.

Bolivya

Bolivya, Güney Amerika Dünya Kupası eleme turnuvasında Uruguay’a karşı önceki maçında yenildiği için, durumu düzeltmeye çalışacak.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Bolivya son 6 maçtan 6’sında gol attı ve toplamda 14 gol yedi. Koruma açısından Bolivya’nın zayıf bir noktası var gibi görünüyor.

💡 Tahmin

Bolivya’nın Arjantin’in kompozisyonuna karşı güçlü bir izlenim bırakmasının gerçekten çok zor olacağı söylenmelidir, ki bu muhtemelen bir sürü gol atacaktır.

Bolivya Arjantin’e 4-0 yenildi.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: