Arjantin – Kolombiya maçının Dünya Kupası elemelerinde tahmini

Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin bu yaklaşan maçında Salı günü Arjantin Kolombiya ile oynayacak.

Arjantin ve Kolombiya maçlarına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri, son maçların oranları da dahil olmak üzere bonus 1xbet gösterilmektedir.

Arjantin

Arjantin, 1-2 Dünya Kupası’na hak kazandıktan sonra son sonucunun tekrarlanmasını umuyor — Güney Amerika’nın Şili’ye karşı zaferi.

Son bulguları, Arjantinli savunmanın pek bir şey yapamayacağı gerçeğine ışık tutuyor. Arjantin, son altı maçta kendi taraflarından atılan toplam gol sayısının 1 olduğu göz önüne alındığında, rakibe çok az şey verdi. Bununla birlikte, bu eğilim mutlaka burada devam etmeyecektir.

Kolombiya

Kolombiya, son kez Güney Amerika Dünya Kupası Elemelerinde Peru’ya yenildikten sonra, buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

Kolombiya’nın katıldığı önceki 6 maçtan 5’inde, rakip takımlarla aralarında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde oyun başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 0,83’tür ve Los Cafeteros’un attığı ortalama gol sayısı 0,33’tür.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Kolombiya’nın bu Arjantinli takıma karşı fileye vurmak için çok çalışacağını düşünüyoruz, ki bu da diğer ucunda gol atmak ve öne çıkmak için yeterince iyi yapabileceğine inanıyoruz.

Bu nedenle tavsiyemiz, maç bittikten sonra Arjantin için 1-0’lık galibiyet puanı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: