Arjantin Profesyonel Lig Kupası maçında Talleres’in Godoy Cruz’a karşı tahmini

Çarşamba günü yapılması planlanan Profesyonel Lig Kupası maçının beklentisi neredeyse bitti: Talleres Godoy Cruz’a ev sahipliği yapacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Talleres – Godoy Cruz maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu 2022 ve en iyi bahis oranlarına geçin.

Talleres

Talleres, Copa de la League of Professional’ın son maçında San Lorenzo’nun 0:1 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Tallieres’in topu% 54 sahibi oldu ve hedefine 14 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. San Lorenzo hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 9’u hedefe ulaştı. Gordillo (35′) San Lorenzo’nun golünün yazarı oldu.

Son maçlarda Talleres iyi bir hücum formu göstermiyor. Takım son 6 maçında rakiplerine karşı sadece 1 gol attı. Bu maçlarda Talleres takımına karşı 5 gol atıldı.

Godoy Cruz

Godoy Cruz, önceki Copa de la Liga Profesyonel maçında Huracan’ı yenerek sahaya 1-3 önde girdi.

O maçta Godoy Cruz, zamanın% 52’sine sahipti ve 16 gol attı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Goda Cruz’un golleri Bulloud (6′), Rodriguez (50′) ve Ojeda (84′) tarafından atıldı. Öte yandan Hurakan, 5’i hedefe isabet eden hedefe 15 darbe indirdi. Huracan için Kandia (1′) attı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Godoy Cruz son 6 maçının 6’sında gol attı ve rakiplerinden 11 gol yedi. Arka hatta Godoy Cruz’un ortadan kaldırılması gereken zayıf noktaları var. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Kişisel toplantılar

23/04/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Talleres’in bunlardan 4’ünü kazandığını, Godoy Cruz’un ise 1 olduğunu ve berabere kalmanın 1 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda 14 gol atıldı, bunlardan 11’i «La T» ve 3’ü «Tomba» olmak üzere toplam 14 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Takım haberleri: Talleres

Talleres’in menajeri Angel Hoyos, bu maçtan önce fiziksel formda sorun yaşamadığı için minnettar olacak ve tamamen yaralanmasız bir gruptan birini seçebilecek.

Takım Haberleri: Godoy Cruz

Tamamen sağlıklı bir ekiple, Godoy Cruz’un menajeri Diego Flores bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Bu ikisine baktığımızda, Godoy Cruz ve Talleres’in bu maçta her ikisini de puanlayabileceğine inanıyoruz, ki bu iki takım arasında küçük bir boşlukla iyi görünüyor.

Bu maçta çok fazla gol olmaması gerekiyor ve beraberlik tamamen gerçek bir sonuç gibi görünüyor. Bu nedenle, aradaki düdük çaldığında 1: 1’lik bir skorla sona erecek gergin bir karşılaşmayı öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: