Arjantin Profesyonel Lig Kupası’nda Arjantinos Juniors — Velez Sarsfield maçının tahmini

Argentinos Juniors, önümüzdeki Copa de la League of Professional’da Salı günü Velez Sarsfield ile oynayacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Argentinos Juniors — Velez Sarsfield maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır ve maç başına en son oranlara gidin.

Argentinos Juniors

Argentinos Juniors, Copa de la Liga’da Defense and Justicia’dan 0:1 yenilgisinden sonra son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

O maçta Argentinos Juniors% 53’lük bir topa sahipti ve gole 12 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Öte yandan Defense ve Hustisia, hedeften 2’si olmak üzere hedefe 4 darbe indirdi. Galvan (92′) Defense ve Justicia’nın golünün yazarı oldu.

Gabriel Milito’nun takımı Argentinos Juniors, son altı maçında 7 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Velez Sarsfield

Daha önce Velez Sarsfield, Copa de la Liga Profesional maçında Arsenal de Sarandi’ye karşı 0:0 berabere kaldı.

O maçta Velez Sarsfield% 65’lik bir topa sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Öte yandan Arsenal de Sarandi’nin golüne 10, golüne 0 isabet etti.

Vélez Sarsfield’ın vuruş gücü, son 6 karşılaşmada gol atmak için çok çaba sarf etti ve sadece 3 gol attı. Bu maçlarda El Fortin de rakiplerinin toplu gol sayısını 4’e eşit olarak gördü. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Kişisel toplantılar

Argentinos Juniors takımının 23/04/2016 tarihinden itibaren son karşılaşmalarının analizi, bu karşılaşmaların takım için hayal kırıklığı içinde sona erdiğini gösteriyor. Hiçbir zafer kazanamadılar, Velez Sarsfield ise onlardan daha iyiydi ve bu karşılaşmaların% 67’sini kazandılar.

Bu maçlarda toplamda 9 gol atıldı, bunlardan 1’i Bihitos Colorados ve 8’i de El Fortin oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 1,5’dir.

Takım Haberleri: Argentinos Juniors

Takımın kadrosunu düşünürsek, Argentinos Juniors yöneticisi Gabriel Milito’nun neredeyse tamamen çalışan oyuncuların fiziksel formuyla ilgili tek bir sorunu vardır. Lucas Chavez (ayak bileği kırığı) sakatlandı.

Takım Haberleri: Velez Sarsfield

Velez Sarsfield’in menajeri Mauricio Pellegrino, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir kadroyla fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Velez Sarsfield’ın Argentinos Juniors’a karşı bu kadroya karşı gol atabileceğine inanıyoruz, ancak büyük olasılıkla bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

Tahminimiz, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Argentinos Juniors galibiyetiyle 2-1’lik skorla çok yakın bir oyundur. Bakalım bu oyun nasıl olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: