Arjantin Süper Lig maçında Aldosivi — Boca Juniors’ın tahmini

Aldosivi, Salı günü Süper Lig maçında Jose Maria Minella Stadyumu’nda konuk ekip Boca Juniors’la buluşacak.

Aldosivi – Boca Juniors hakkındaki ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz tamamen 1xbet bonus kodu indirme’de ve en son bahis oranlarında görülebilir.

Aldosivi

Aldosivi, Süper Lig’de Central Córdoba’ya karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça gitti.

Aldosivi son oyunlarda gerçekten mücadele etti. Rekorları, son altı maçta rakip takımlara karşı sadece 4 gol attı. Bu toplantılarda Aldosivi, kapılarında toplam gol sayısının 6 olduğunu da gördü.

Boca Juniors

Süper Lig’deki Milli Marşı’nın son maçında yenilginin ardından Boca Juniors ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Boca Juniors% 77’lik bir topa sahipti ve 7 vuruşta 21 gol attı. Milli Marşı Tahtaya 6 gol attı, 2 gol yedi. Luis Miguel Rodriguez (17 ‘) Gimna’ Plata takımının golcüsü oldu.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar ve Boca Juniors son 6 maçtan 5’inde gol attılar ve toplamda 8 gol attılar. Arkada, Boca Juniors kesinlikle çok daha iyi olabilir. Bununla birlikte, sadece bu maçtaki trendin burada devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Yüz yüze

Bu ikisinin ligdeki son maçı, Boca Juniors’ın 2-0 Aldosivi skoruyla sona ermesiyle 18.08.2019 tarihinde Süper Lig’in üçüncü maçı oldu.

O gün Boca Juniors, topa sahip olmanın% 42’sini ve hedefe 5 vuruşta 14 vuruş gerçekleştirdi. Goller Tevez (34 ‘) ve Eduardo Salvio (78’) tarafından atıldı.

Rakibi için Aldosivi, 4 atışta 11 atış yaptı. Mauro Villano’nun maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Aldosivi

Aldosivi’nin antrenörü Fernando Gago’nun tam kadrosu var ve bu karşılaşmadan önce herhangi bir fitness problemi yok, çünkü seçim için sakatlığı olmayan bir takım mevcut.

Takım Haberleri: Boca Juniors

Boca Juniors’ın patronu Miguel Russo bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Marcos Rojo (Kalça Problemleri), Marcelo Weigandt (Omuz Yaralanması), Juan Ramirez (Yırtık bir Kas Demeti), Agustin Obando (Kırık bir Tendon) ve Nicolas Orsini (Yırtık bir Kas Demeti) dikkate alınmayanlardır.

⚡ Tahmin

Aldosivi’nin, Boca Juniors takımının etrafından dolaşmak için kendini zor durumda bulabileceğini düşünüyoruz, ki bu da diğer ucunda gol atmak ve öne çıkmak için yeterince çaba göstermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, bu oyunun sonunda Boca Juniors için 0: 1’lik bir avantajla çok rekabetçi bir karşılaşma olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: