Arjantin Süper Lig maçında Argentinos Juniors — Tigre’nin tahmini

Tigre Salı günü ev sahibi Argentinos Juniors ile Süper Lig maçında Diego Armando Maradona’nın Estadio’sunda oynayacak.

Argentinos Juniors – Tigre maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus ve en son bahis oranlarında bulunabilir.

Argentinos Juniors

Argentinos Juniors, Süper Lig’de Central Cordoba’yı (1:2) yendikten sonra son sonucunun tekrarlanmasını umuyor.

O maçta Argentinos Juniors% 60’lık bir topa sahipti ve hedefine 4’ü olmak üzere hedefe 13 vuruş yaptı. Arjantinliler Juniors’ın kadrosunda goller Nicolas Reniero (51′) ve Miguel Angel Torren (76′) tarafından atıldı. Öte yandan Cordoba Central, hedefe 4, hedefe 1 isabet etti. Jesus Soraire (67′) Cordoba Central için attı.

Son zamanlarda Argentinos Juniors, alanın temizliğini korumak için nadiren başarılı olmuştur. Önceki 6 maçtan 6’sında Argentinos Juniors’ın 6 gol atarken savunmayı geçtikleri gerçeğinden endişe duyacaklar. Ancak, belki de böyle bir resim bir sonraki oyunda gerçekleşmeyecek.

Tigre

Son turda Tigre, Talleres ile Süper Lig maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Tigre% 49’luk bir topa sahipti ve 8’i gole giren gole 21 vuruş yaptı. Tigre’nin arkasında gol atan tek oyuncu Victor Cabrera’ydı (40′). Talleres’in 6 golü vardı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Mathias Catalan (84′) Talleres’in golünü attı.

Formlarına bakarsak Tigre, son 6 maçının 6’sında rakiplerinden 10 gol atarken gol attı. Arkada, Tigre’nin kesinlikle iyileştirme için bir yeri vardır.

Kişisel toplantılar

24/02/2014 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son maçları analiz ettikten sonra Argentinos Juniors’ın bunlardan 1’ini, Tigre’nin 2’sini ve berabere sayısının 3 olduğu sonucuna varılabilir.

Toplamda bu maçlarda 12 gol atıldı, bunlardan 5’i Bihitos Colorados ve 7’si Matadores oldu. Bu maç başına ortalama 2 gol.

Takım Haberleri: Argentinos Juniors

Arjantinliler Juniors’ın patronu Gabriel Milito, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmayacağından memnun olacak, çünkü takımın bileşimi tamamen yaralanmadan arınmış durumda.

Her ihtimalde, Beachitos Colorados oyunu 3-5-2’lik bir sistemle kuracak: Federico Lancilota, Lucas Villalba, Miguel Torren, Pablo Minisale, Luciano Sanchez, Matias Galarza, Fausto Vera, Javier Cabrera, Mariano Bittolo, Nicolas Renero ve Thiago Nuss.

Takım haberleri: Tigre

Tigre’nin menajeri Diego Martinez, kesinlikle sağlıklı bir kadroya sahip olduğu için bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Matadores’in 4-3-3 sistemini Manuel Roffo, Lucas Blondel, Victor Cabrera, Abel Luciatti, Diego Sosa, Lucas Menossi, Esekiel Fernandez, Alexis Castro, Ichiel Protti, Facundo Colidio ve Mateo Retega ile oyuna başlayarak kullanabileceğini düşünmeye eğilimliyiz.

✨ Tahmin

Tigre’nin Argentinos Juniors takımını kırmak için yeterli ateş gücüne sahip olduğunu tahmin ediyoruz, ancak bunların onlara karşı attığı kadar fazla olması muhtemel değil.

90’ıncı yarıdan sonra avantajın Argentinos Juniors — 2:1’de olacağını düşünüyoruz. İyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: