Arjantin Süper Lig maçında Arsenal Sarandi — Platense tahmini

Arsenal de Sarandi, Cumartesi günü Süper Lig maçında Julio Umberto Grondona Stadyumu’nda Platense konuklarına karşı oynayacak.

Arsenal de Sarandi – Platense maçındaki ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet turkey bulabilirsiniz.

Arsenal de Sarandi

Arsenal de Sarandi, Süper Lig’de Patronato’yu (0:1) yendikten sonra başka bir galibiyet için mücadele edecek.

O maçta Arsenal de Sarandi’nin topu zamanın% 37’sine sahipti ve 3’ünün gole düştüğü gole 9 vuruş yaptı. Arsenal de Sarandi için gol atan tek oyuncu Facundo Krusptski (45′) oldu. Patronato hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Önceki altı maçta Arsenal de Sarandi’nin Leonardo Madelona’sı toplamda 8 kez öne çıktı. Tersine, aynı maçlarda kendilerine karşı atılan gol sayısı 6’dır.

Platense

Önceki maçta Platense, Süper Lig’de Newells Old Boys ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta, Platense zamanın% 48’ine sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 12 gol attı. Platence’nin golleri Marcos Ledesma (41′ Kendi golü) ve Juan Cruz Esquivel (82′) tarafından atıldı. Newells Old Boys hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Platense savunucularının bir dizi kararlı eylemi, son 6 maçında «karşı golleri» nin 3 olmasına neden oldu. Bu süre zarfında kendi forvetleri 6 gol attı. Önceki sonuçlara dikkat etmeden, şimdi bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceğine bakmalıyız.

Bu maçtan önce Platense, ligin önceki 5 maçında evden uzakta yenilgiyi bilmiyor.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki son maç, Platense Arsenal de Sarandi’yi 2-1 kazandığında Süper Lig’in 6. maçında 15/08/2021 tarihinde gerçekleşti.

O gün, Platense topu% 42’ye sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 16 vuruş yaptı. Goller Mauro Bogado (22′) ve Lucas Acevedo (31′) tarafından atıldı.

Öte yandan Arsenal de Sarandi, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 13 vuruş yaptı. Brian Farioli (77′) attı. Maç Ariel Penel tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Arsenal de Sarandi

Arsenal de Sarandi’nin patronu Leonardo Madelon’un bu maç için fiziksel formda herhangi bir problemi yok, tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde.

Los del Viaducto’nun, Alejandro Medina, Christian Cimino, Gonzalo Goni, Joaquin Pombo, Damian Perez, Julian Navas, Mauro Pitton, Dardo Miloc, Joaquin Ibáñez, HF Apaolaza ve Sebastian Lomonaco’yu kullanarak 4-4-2 sistemini muhtemelen kullanacağını düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Platense

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde Platense patronu Omar de Felippe’nin bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Platense’nin başlangıç kadrosuyla 3-4-2-1’lik bir devre oynayabileceğine inanıyoruz: Marcos Ledesma, Juan Pablo Pignani, Gaston Suso, Ayrton Costa, Nicolas Morgantini, Carlos Villalba, Mauro Bogado, Ignacio Shore, Alexis Sabella, Horacio Tihanovic ve Rodrigo Contreras.

Tahmin

Platence’nin Arsenal de Sarandi’nin takımının kalesine kesinlikle gol atabileceğine inanıyoruz, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayacak gibi görünüyor.

Maçın sonunda her iki takımın da gol atacağına ve Arsenal de Sarandi’nin avantajının 2-1 olacağını düşünüyoruz. Umarım bu iyi bir maç olur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: