Arjantin Süper Lig maçında Atletico Tucuman — Godoy Cruz’un tahmini

Pazartesi günü Süper Lig’de sahanın ev sahipleri Atletico Tucuman ve Godoy Cruz ile karşılaşacaklar.

Atlético Tucuman – Godoy Cruz maçındaki ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus kodu artı maç başına en son oranları bulacaktır.

Atletico Tucuman

Atletico Tucuman, Süper Lig maçında Uracan’la 0-0 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta, Atlético Tucuman topun% 41’ine sahipti ve gole 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i gole girdi. Öte yandan Hurakan, hedeften 1’i olmak üzere hedefe 14 darbe indirdi.

Son sonuçlar, Atletico Tucuman savunmasının muazzam bir çaba sarf ettiğini gösteriyor. Atlético Tucuman maçı gergin tutuyor: Önceki 6 maçta kalelerine atılan toplam gol sayısı 3 oldu. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceği bilinmemektedir.

Godoy Cruz

Godoy Cruz, Süper Lig’de Defense and Justicia takımının son maçında 2-1 kazanmasının ardından bu toplantıya gelecek.

O maçta Godoy Cruz, zamanın% 43’üne sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 15 gol attı. Goda Cruz’un golleri Guillermo Ortiz (23′) ve Salomon Rodriguez (36′) tarafından atıldı. Defense ve Justicia’nın rakibi hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Defense-and-Justicia için Francisco Pizzini (14′) öne çıktı.

Son altı maçta Favio Orsi’nin Godoy Cruz takımının 7 kez gol atmasıyla sevinmesi için bir nedeni vardı, bu nedenle maç başına ortalama gol sayısı 1.17’dir.

Kişisel toplantılar

13/03/2010tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Atlético Tucumán’ın bunlardan 4’ünü, Godoy Cruz’un 2’sini ve berabere kalanların 0 olduğunu gösteriyor.

Bu toplantılarda her iki kulüp de toplam 14 gol attı, bunlardan 8’i El Decano’yu, 6’sı da Tomba’yı attı. Bu, maç başına ortalama 2.33 gole eşittir.

Bu takımların katılımıyla ligde bir önceki maç, Godoy Cruz’un 1-2 Atletico Tucumán’ı kazanmasıyla Süper Lig’in 3. maçında 28/07/2021 tarihinde gerçekleşti.

Bu maçta Godoy Cruz, zamanın% 55’ini topa sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Mathias Ramirez (67′) idi.

Atlético Tucuman hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Goller Ramiro Carrera (46′) ve Guillermo Acosta (70′) tarafından atıldı. Yargıç: Nestor Pitana.

Takım Haberleri: Atletico Tucuman

Atletico Tucumán’ın menajeri Lucas Pusineri, bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Görüşümüze göre, El Decano’nun başlangıçta Carlos Lampé, Martin Garay, Bruno Bianchi, Nicolas Taller, G. Risso Patron, Ramiro Carrera, Guillermo Acosta, Gaston Gil Romero, Eugenio Isnaldo, Augusto Lotti ve R. Ruiz Rodriguez’i ateşleyerek 4-4-2’lik bir düzenlemeyi kullanması muhtemeldir.

Takım Haberleri: Godoy Cruz

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Godoy Cruz’un patronu Favio Orsi, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tomba’nın Diego Rodriguez, Pierre Barrios, Guillermo Ortiz, Gianluca Ferrari, Franco Negri, Nelson Acevedo, Gonzalo Abrego, Salomon Rodriguez, Ezekiel Bulloud, Martin Ojeda ve Tadeo Allende ile oyuna başlayarak 4-2-3-1’lik kadroyu seçebileceğine inanıyoruz.

✨ Tahmin

Hem Godoy Cruz hem de Atletico Tucuman’ın burada gol atabileceğine inanıyoruz.

Bu maçta çok fazla gol olmaması gerekiyor ve beraberlik tamamen gerçek bir sonuç gibi görünüyor. Bunu göz önünde bulundurarak, bunun maçın sonunda 1-1’lik bir skorla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: