Arjantin Süper Lig maçında Banfield’a karşı Colon’un tahmini

Pazartesi günü Estadio BG Estanislao Lopez’deki Süper Lig maçında sahadaki ev sahibi Colon, Banfield’a karşı oynayacak.

1xbet promosyon kodu 2021, Colon-Banfield maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve anket sonuçlarını ve en iyi bahis oranlarını görebilirsiniz.

Kolon

Colon, Süper Lig’deki yenilginin ardından Boca Juniors’a karşı önceki maçında 1-0’lık skorla burada en iyi skoru elde etmeye çalışacak.

O maçta Colon’un topun% 41’i topa sahipti ve 7 gole çarptı, 2 gole çarptı. Boca Juniors hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Nicolas Orsini (66 ‘) Boca Juniors için kendini ayırdı.

Colon son zamanlarda saldırıda tamamen etkisiz kaldı. Son 6 maçında rakip taraflara karşı »karşı golleri” sadece 3 gole eşittir. Bu maçlarda Colon, attığı gollerin sayısını da gördü — 6. Her iki durumda da, trendin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Banfield

Banfield, son maçında Atletico Tucumán’ın tutulmasıyla Süper Lig’de 2-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya katılacak.

O maçta Banfield% 43’lük bir topa sahipti ve 17 gol attı, 6 gol attı. Banfield için gol atan tek oyuncu Juan Manuel Cruz’du (10 ‘, 26’). Öte yandan Atlético Tucuman, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 15 atış yaptı.

Son 6 maçında Javier Sanguinetti’nin takımından Banfield, gol ızgarasına 6 kez vurdu ve maç başına ortalama 1 gol attı.

Yüz yüze

10.09.2016’dan önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Colon’un bunlardan 1’ini, Banfield’ın ise 3’ünü kazandığını ve berabere sayısının 2 olduğunu görüyoruz.

Bu dönemde toplamda 10 gol attılar, bunlardan 5’i Los Sabaleros’u attı ve 5’i El Taladro’yu attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 1,67’dir.

Takım haberleri: Colon

Colon’un patronu Eduardo Dominguez’in tam bir kadrosu var ve bu düelloda seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadro sayesinde fitness konusunda herhangi bir sorun yok.

Takım Haberleri: Banfield

Banfield’ın patronu Javier Sanguinetti bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Hoel Soniora (Suş) ve Alejandro Cabrera (bağ kopması) burada oynamayacaklar.

Tahmin

Benfield’ın bu Colon takımını kırmak için ateş gücüne sahip olduğunu düşünüyoruz, ancak bu onlara karşı attığı kadar fazla olmayabilir.

Bu maçın sonunda Colon’un 2-1’lik skorla kazanacağını umuyoruz. Sanırım bu biraz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: