Arjantin Süper Lig maçında Boca Juniors – Banfield’ın tahmini

Banfield, Boca Juniors takımıyla Süper Lig maçı için Cumartesi günü Estadio Alberto H. Armando Stadyumu’na gelecek.

Boca Juniors – Banfield maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görmek için 1xbet bonus geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Boca Juniors

Boca Juniors, Copa Libertadores’in Corinthians’a karşı oynadığı maçta 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

Boca’nın son maçlarında Juniors nadiren temiz kalmayı başarıyor. Aslında Boca Juniors, rakiplerinin önceki 6 maçtan 5’inde gol atmasını engelleyemedi ve bu süre zarfında 8 gol attı.

Bu maçtan önce Boca Juniors, önceki 11 maçta ligde Banfield’a kaybetmedi. Yenilgisiz uzun bir seri.

Banfield

Banfield son kez Barracas Central ile Süper Lig maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Banfield, zamanın% 67’sine sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 22 gol attı. Banfield’a Luciano Abecasis (13′ Kendi golü) ve Ramiro Enrique (57′) gol attı. Barracas Central ekibi hedefe 4 darbe indirdi, bunlardan 1’i hedefe ulaştı.

Claudio Vivasa’nın Banfield, son altı maçta 6 kez gol atmasını hedef aldı. Aynı maçlarda takımın kaçırdığı toplam gol sayısı 5’dir.

Kişisel toplantılar

11/03/2017 tarihinden itibaren yapılan son maçların sonuçlarının analizi, bu karşılaşmaların Banfield takımına karşı destekleyici olmadığını göstermektedir. Boca Juniors onlara hükmederken, maçların% 67’sinde galip gelerek tek bir galibiyet alamadılar.

Bu maçlarda her iki kulüp de 8 gol attı: 7 – Los Xeneizes ve 1 – El Taladro. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 1,33’e eşit olarak verir.

Bu iki kulübün katılımıyla yapılan önceki maç, Süper Lig’de 24/07/2021 tarihinde, final skoru 0-0 Boca Juniors’ın Banfield olduğu gün gerçekleşti.

O gün Banfield topun% 54’üne sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan ikisi hedefe ulaştı.

Öte yandan Boca Juniors hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Yargıç Pablo Echavarria’ydı.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Boca Juniors’ın büyük olasılıkla çok sayıda an yaratabileceğini ve hedefe başarılı vuruşlar yapabileceğini düşünüyoruz.

Bununla birlikte, Banfield kapıyı kendi başına bulmaya karşı olacak, ancak bir noktada geri çekilebileceklerini görüyoruz.

Bu nedenle, hakem son düdüğüne kadar Boca Juniors’ın 3-1’lik skoruyla oldukça rahat bir galibiyet görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: