Arjantin Süper Lig maçında Newells Old Boys — Argentinos Juniors’ın tahmini

Newells Old Boys, Salı günü Süper Lig maçında Estadio Marcelo Bielsa’da Argentinos Juniors takımıyla mücadele edecek.

Newells Old Boys — Argentinos Juniors maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimizin yanı sıra güncel oranlarımızı 1xbet promosyon kodu görebilirsiniz.

Newells Old Boys

Daha önceki sonuçlardan cesaret alan Newells Old Boys, Talleres’e karşı Süper Lig maçında 0:1’lik başarının ardından aynı şeyi ümit edecek.

O maçta, Newells Old Boys topu zamanın% 40’ına sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 10 vuruş yaptı. Newells Old Boys için Ramiro Sordo attı (1′). Talleres hedefe 23 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı.

Önceki 6 maçta Javier Sanguinetti’nin Newells Old Boys takımı 5 kez attı ve maç başına ortalama gol sayısı 0,83 oldu.

Argentinos Juniors

Argentinos Juniors, Süper Lig’in son maçında Independiente’yi 2-1 mağlup ettikten sonra bu maça gelecek.

O maçta Argentinos Juniors% 57’lik bir topa sahipti ve hedefine 12 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Arjantinos Juniors’ın bir parçası olarak goller Thiago Nuss (21′) ve Fausto Vera (53′) tarafından atıldı. Öte yandan Independiente, hedefe 10, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Independiente için Leandro Benegas (44′) seçildi.

Argentinos Juniors bu karşılaşmadan önce hücumda etkili oldu ve son 6 maçında 8 kez gol attı. Menajerleri Gabriel Milito bunu kesinlikle olumlu bir işaret olarak kabul edecek, ancak Argentinos Juniors’ın arka çizgiyle ilgili sorunları vardı, aynı maçların 6’sında da kaçırdılar. Aynı iki maç olmadığından, bu eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Kişisel toplantılar

10/04/2016 tarihinden itibaren Newells Old Boys takımının son karşılaşmalarının analizi, Newells Old Boys’un bu karşılaşmalardan 1’ini, Argentinos Juniors’ın ise 4’ünü kazandığını ve hiçbir sonuç alınmadığını gösteriyor.

Bu maçlar boyunca bu iki kulüpten toplam 8 gol ayrıldı, bunlardan 2’si La Lepra hesabında, 6’sı Bihitos Colorados’u oluşturdu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 1.33 oldu.

Bu takımların katılımıyla ligdeki son maç, 15/02/2022 maçının 2. gününde Copa de la Liga Profesional’ın bir parçası olarak gerçekleşti ve 3-0 Newells Old Boys (Argentinos Juniors) skoruyla sona erdi.

O gün Argentinos Juniors% 60’lık bir topa sahipti ve 6’sının hedefi vurduğu hedefe 13 vuruş yaptı. Goller Gabriel Avalos (11′, 72′) ve Mathias Galarza (63′) tarafından belirlendi.

Newells Old Boys’un 12 golü vardı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Maç Silvio Trucco tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Newells Old Boys

Newells Old Boys menajeri Javier Sanguinetti, bu oyundan önce tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

La Lepra’nın 4-3-3 hizalamayı kullanabileceğine ve Ramiro Macagno, Armando Mendes, Gustavo Velasquez, Viller Ditta, Martin Luciano, Julian Fernandez, Marcos Portillo, Guillermo Balzi, Ramiro Sordo, Juan Manuel Garcia ve Francisco Gonzalez’i seçebileceğine inanıyoruz.

Takım Haberleri: Argentinos Juniors

Tamamen yaralanmadan arınmış bir takım sayesinde Argentinos Juniors menajeri Gabriel Milito bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Bichitos Colorados’un Federico Lancilota, Luciano Sanchez, Miguel Torren, Lucas Villalba, Thiago Nuss, Franco Moiano, Fausto Vera, Gabriel Karabağ, Mariano Bittolo, Gabriel Avalos ve Gabriel Florentin’i kullanarak 3-5-2 sistemini kullanacağına inanıyoruz.

💡 Tahmin

Argentinos Juniors’ın Newells Old Boys’a karşı önemli bir galibiyet golü atması muhtemel bir kapı bulmanın zor olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, oyunun sonunda Newells Old Boys’un 1-0’lık galibiyetiyle çok eşit bir maç öngörüyoruz.

Umarım bu iyi bir maç olur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: