Arjantin Süper Lig Patronato vs aldosivi maçı için maç analizi ve tahmin.

Süper Lig’in Cumartesi günü José Maria Minella stadyumundaki maçında, alan Aldosivi’nin ev sahibi Patronato rakibi ile buluşacak .

Aldosivi V Patronato için maçlar, maç öncesi anketler ve istatistikler için tüm tahminlerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu 2021 gidin (artı oyunun en iyi oranları).

Aldosivi

Aldosivi, River plate yenilgisinden sonra lig Kupası’nda 4-1’lik bir skorla daha iyi bir skor elde etmeyi umuyor.

Son zamanlarda, aldosivi’nin aşağı gitmemesi yaygın değildir. Aslında, Tiburon, Verde, Gringo, savunmalarının önceki 6 maçının 5’inde kırıldığını ve 11 gol attığını gördü. Önceki sonuçların ötesinde, şimdi bu oyunda trendin devam edip etmediğini görmek için beklemeliyiz.

Patronato

Patronato, son maçında Boca Juniors üzerinden Boca Juniors üzerinden 1-0 kazandıktan sonra mücadeleye girecek.

Patronato savunucularının başarılı performansları dizisi, genel olarak son 6 maçın 4’ünü oluşturan «karşı golleri» ile sonuçlandı. Aynı dönemde 8 gol attılar.

📋 Takım haberleri: Aldosivi

Aldosivi yöneticisi Fernando Gago’nun neredeyse tam bir gruptan sadece bir fitness endişesi var. Marcos Myers (ligament rüptürü) rekabetin dışında.

📋 Takım haberleri: Patronato

Patronato patronu Ivan Delfino, bu maçtan önce fiziksel durumu hakkında endişelenmiyor, çünkü onun seçimi için kesinlikle yaralanma yok.

💡 Tahmin

Patronato, sonunda gol atacağına inandığımız ve muhtemelen de temiz kalacağımıza inandığımız bu aldosivi dizisine karşı bir net bulmak için onunla yüzleşebilir.

Bu nedenle, maçın sonunda 1: 0 skoruyla aldosivi’nin zaferi ile çok eşit bir düello yapmanızı öneririz.

Umarım iyi bir oyundur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: