Arjantin Süper Ligi Sarmiento River plate maçının tahmini

Pazartesi günü Eva peron stadyumu’ndaki Süper Lig toplantısında sarmiento’nun sahipleri River plate karşısında oynayacaklar .

Sarmiento River plate ile ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz tamamen 1xbet web sitesinde ve güncel oranlarda görülebilir.

Sarmiento

Sarmiento, Süper Lig’de 1-1’lik skorla Colon’a karşı bu maça hazırlanıyor.

Bu maçta Sarmiento, topun sahipliğinin %35’ini ve 19 vuruşunu gole, 7 vuruşla gole taşıdı. Sarmiento Protokolündeki tek oyuncu Guido Minero’ydu (34′). Öte yandan Colon, kaleye 12 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Christian Ferreira (51′) Colon takımının golcüsü oldu.

Mario Skiakva’dan Sarmiento, son 6 maçında 8 gol kaydetti. Aynı maçlarda kaçırdıkları karşılık gelen gol sayısı 6’dır.

Bu düelloya giderken Sarmiento, ligin önceki üç ev maçında kaybetmiyor.

River Plate

River plate, son maçında Aldosivi’nin yenilgisiyle Süper Lig’i 2-0 mağlup ettikten sonra bu karşılaşmaya girdi.

O maçta River plate topun %69’una sahipti ve 7 vuruşta 14 gol attı. River plate için goller Julian Alvarez (14 ‘) ve Enzo Perez (60’) tarafından atıldı. Öte yandan Aldosivi’nin gole 5 isabet ettiği, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Önceki altı maçında, River plate takımı Marcelo Gallardo topu toplam 6 kez fileye sokmayı başardı ve bu da onlara maç başına ortalama 1 gol attı.

Yüz yüze

Şampiyonada aralarındaki önceki maç, Sarmiento River plate 1: 1’in sona ermesiyle Süper Lig’in 21. günü olan 23.04.2017 maçıydı.

River plate bu kez %66’ya sahipti ve 23 gol attı, bunlardan 8’i gol attı. Driussie (50‘) en etkili oldu.

Öte yandan Sarmiento’nun golünde 10 atış vardı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Perez Godoy (82 ‘) golcü oldu. Hakem Fernando Espinoza tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Sarmiento

Sarmiento yöneticisi Mario Skiakva, bu maçtan önce fitness ile ilgili herhangi bir problemi olmayacağı için minnettar olacak, çünkü seçim için tamamen sağlıklı bir kadro olacak.

Takım haberleri: River Plate

River Plate yöneticisi Marcelo Gallardo şu anda takımın engellileriyle mücadele etmek zorunda kalıyor. Nicolas de la Cruz (Kas yaralanması), Javier Pinola (önkol kırığı), Fabrizio Anguileri (yırtık bir kas demeti) ve Jonathan Maidana (yırtık bir kas demeti) görünmeyecek.

⚡ Tahmin

Sarmiento, bu River plate takımına karşı kesinlikle bir gol atabilir, ancak tek bir gol onlara istenen sonucu vermek için yeterli olmayabilir.

Seçimimiz, maçın sonunda River Plate için 1-2 galibiyetle kapalı bir oyun için burada. Bunun nasıl ortaya çıktığını dört gözle bekliyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: