Arjantin Süper Ligi’nde Aldosivi — Atletico Tucuman maçının tahmini

Atletico Tucuman Cumartesi günü Aldosivi ile Süper Lig maçı için José María Minella stadına gidecek.

Tüm Aldosivi vs Atletico Tucuman tahminleri, kullanıcı anket sonuçları ve istatistikler betin bonus kodu mevcuttur – maç için en son oranlarla birlikte.

Aldosivi

Aldosivi, Defence-e-Justicia’ya karşı önceki Süper Lig maçında 3-2 yenilgisinden sonra telafi etmeyi umuyor.

O maçta Aldosivi’nin% 39’luk bir topu vardı ve 4’ünün gole düştüğü gole 9 vuruş yaptı. Aldosivi’nin golleri Brian Martinez (11′) ve Bautista Kotzyubinski (18′) tarafından atıldı. Öte yandan Defense-i-Justice, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 19 vuruş yaptı. Defense ve Justicia’ya Lucas Albertengo (56′), Tomas Galvan (62′) ve Nicolas Tripicio (73′) puan verildi.

Aldosivi’nin son zamanlarda gerçekten çok az gol attığı görülüyor. Son altı maçta rakiplerine karşı sadece 4 gol attılar. Bu karşılaşmalarda Aldosivi de 11 golü kaçırdı.

Atletico Tucuman

Atletico Tucuman, son maçında Süper Lig’de 2-0 mağlup olduktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Atlético Tucumán zamanın% 47’sini topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 12 gol atmaya çalıştı. Atletico Tucuman’ın golleri Augusto Lotti (1′) ve Ramiro Ruiz (62′) tarafından atıldı. Milli Marşın Ücreti” nin 7 gol denemesi vardı, bunlardan 3’ü gole girdi.

Atletico Tucuman’ın oynadığı son 6 maçının 5 tanesinde nispeten az gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,33, El Decano’daki ortalama gol sayısı ise 1’dir. Bunu görmezden gelirseniz, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini tahmin etmek yeterlidir.

Kişisel toplantılar

Bu takımların katılımıyla yapılan önceki maç, Süper Lig’de 14/08/2021 tarihinde 6. maç günü, Atletico Tucumán’ın 2-2’lik skoruyla sona eren Aldosivi’nin 2-2’lik skoruyla sona erdi.

Bu maçta Atlético Tucumán, zamanın% 59’una sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 20 gol attı. Goller Augusto Lotti (50′) ve Joaquin Pereira (93′) tarafından belirlendi.

Öte yandan Aldosivi, hedefe 6, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Martin Cauteruccio (33′, 58′) toplarla gol attı. Yargıç Silvio Trucco.

Takım Haberleri: Aldosivi

Aldosivi’nin patronu Leandro Somosa, bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamadan tam kadroya sahiptir.

Tiburon, Verde, Gringos’un H. Antonio Devecki, Rufino Lucero, M. Lopez Quintana, Nicolas Valentini, F. Roman Villalba, Cesar Marcelo Meli, Leandro Maciel, Andres Rios, Bautista Kotzyubinski, Brian Martinez ve Santiago Silva’yı kullanarak 4-2-3-1 sistemini kullanması gerektiği anlaşılıyor.

Takım Haberleri: Atletico Tucuman

Atletico Tucumán’ın menajeri Lucas Pusineri’nin bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorunu yok.

El Decano’nun, Carlos Lampe, Martin Garay, Bruno Bianchi, Manuel Capasso, Mathias Orihuela, Ciro Rius, Guillermo Acosta, Ramiro Carrera, Joaquin Pereira, Augusto Lotti ve R. Ruiz Rodriguez’i serbest bırakarak 4-4-2 sistemini muhtemelen kullanacağına inanıyoruz.

✨ Tahmin

Oyun sırasında Aldosivi’nin kendi golünü atması ve kazanması gerektiğini düşündüğümüz Atlético Tucumán’a gol atmak için iyi bir iş çıkarması gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle buradaki seçimimiz, Atletico Tucumán’ın maç sonuçlarına göre 0:1’lik skorla avantajı—

Göreceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: