Arjantin Süper Ligi’nde Aldosivi ile Platense maçının tahmini

Aldosivi, Salı günü Süper Lig maçında Estadio José Maria Minella Stadyumu’nda Platense takımıyla buluşacak.

Aldosivi Platense maçına ilişkin tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi öğrenmek için 1xbet bonus kodu geçin; buna maç başına en son oranlar da dahildir.

Aldosivi

Aldosivi, Patronato’nun son maçında Süper Lig’de 1-0 yenilgisinin ardından zafer yoluna dönmeyi umuyor.

O maçta Aldosivi’nin topu zamanın% 62’sine sahipti ve 2’si hedefi vuran 7 gole isabet etti. Patronato hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan ikisi hedefe ulaştı. Patronato’nun arkasında Facundo Cobos (23′) öne çıktı.

Son zamanlarda “Aldosivi” nadiren kaçırmıyor. Aslında Aldosivi, rakiplerinin önceki 6 maçtan 6’sında 13 gol atarken gol atmasını engelleyemedi. Bununla birlikte, bu eğilim mutlaka bir sonraki oyunda da geçerli olmayacaktır.

Platense

Daha önce Platense, Süper Lig’de ’Milli Marşı’ ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Platense topu% 50’ye sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 9 vuruş yaptı. Platense için Juan Cruz Esquivel (88′) attı. Öte yandan Milli Marşı«nın golüne 15 darbe indirdiği, bunlardan 5’inin gole çıktığı belirtildi. Lautaro Chavez (83′), Plata Marşı’nın takımının golcüsü oldu.

Platense, son 6 maçında düzenli olarak rakiplerinin savunmasını kırdı ve son 6 maçında 7 gol attı. Menajerleri Omar de Felippe’nin bunu kesinlikle olumlu bir işaret olarak kabul etmesine rağmen, Platense arkadan biraz sızmıştı: Aynı maçların 5’inde kendisine karşı goller atıldı.

Kişisel toplantılar

Bu takımların katılımıyla ligdeki son maç, Süper Lig’in 2. maçında 24/07/2021 tarihinde gerçekleşti ve skor 0-1 “Platense« — “Aldosivi” idi.

O gün Platense topu% 38’lik bir paya sahipti ve 5’i hedefe ulaşan hedefe 15 vuruş yaptı.

Öte yandan Aldosivi’nin 7 gol atma girişimi vardı, bunlardan 3’ü gole girdi. Lautaro Guzman (63′) gol attı. Hakim: Nazareno Aras.

Takım Haberleri: Aldosivi

Yokluğuna gelince, aksi takdirde tam donanımlı olan tüm oyuncu grubundan, baş antrenör Aldosivi’nin fiziksel formla ilgili tek bir sorunu vardır. Joaquin Indacoecea (ligament kopması) oynamayacak.

Tiburon, Verde ve Gringos’un, H. Antonio Devecca, Rufino Lucero, M. Lopez Quintana’ya, Patricio Bulsen’e, Federico Milo’ya, Francisco Cerro’ya, Cesar Marcelo Meli’ye, Mathias Pisano’ya, Thomas Martinez’e, Brian Martinez’e ve Santiago Silva’ya başlangıç pozisyonları vererek 4-2-3-1 şeklinde dizilmiş olabileceğini düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Platense

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde Platense patronu Omar de Felippe’nin bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Platense’nin muhtemelen Marcos Ledesma, Nicolas Morgantini, Haibrani Ruiz Diaz, Gaston Suso, Juan Pablo Pignani, Carlos Villalba, Juan Infante, Ignacio Shore, Ivan Gomez, Mauro Zarate ve Gonzalo Bergessio’yu seçerek 4-2-3-1’lik bir düzenlemeyi kullanacağına inanıyoruz.

Tahmin

Platense ve Aldosivi’nin burada iyi bir skor alabileceğine inanıyoruz, ancak kesin bir kazanan isim vermek zor olsa da.

Burada pek çok gol olmayacak ve beraberlik tamamen gerçek bir sonuç gibi görünüyor. Bu nedenle seçimimiz maçın sonunda 1-1 berabere kalan yoğun bir mücadeledir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: