Arjantin Süper Ligi’nde Argentinos Juniors — Arsenal de Sarandi’nin maçının tahmini

Argentinos Juniors, Pazar günü Süper Lig maçında Estadio Diego Armando Maradona’da Arsenal de Sarandi’yle karşılaşacak.

Argentinos Juniors — Arsenal de Sarandi’nin maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranları öğrenmek için 1xbet promosyon kodu 2022 geçin.

Argentinos Juniors

Argentinos Juniors, Newells Old Boys’a karşı son maçında Süper Lig’de 1-0 yenilgisinin ardından sonucun iyileşmesini umuyor.

O maçta Argentinos Juniors zamanın% 71’ine sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Newells Old Boys hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Wheeler Ditt’in Newells Old Boys’a attığı gol (6′) oldu.

Son zamanlarda Argentinos Juniors sık sık savunma çeliği göstermiyor. Aslında Argentinos Juniors, önceki 6 maçın 6’sında 6 gol atarken, 6 gol kaçırdı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Bu maçtan önce Argentinos Juniors, şampiyonanın son 5 ev maçını kazanamadı.

Arsenal de Sarandi

Arsenal de Sarandi’nin önceki maçında Talleres ile Süper Lig maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Arsenal de Sarandi’nin topu% 45’lik bir paya sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 15 gol attı. Arsenal de Sarandi’nin golleri Sebastian Lomonaco (45′) ve Gonzalo Goni (53′ kendi golü) tarafından atıldı. Talleres hedefe 9 vuruş yaptı ve 1 gol attı.

Arsenal de Sarandi’nin son 6 maçında Leonardo Madelona’nın 9 kez gol atarak kutlaması için bir nedeni vardı ve bu da ona maç başına ortalama gol sayısını 1,5 verdi.

Kişisel toplantılar

27/07/2015 tarihinden itibaren takımların son karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Argentinos Juniors’ın bunlardan 4’ünü, Arsenal de Sarandi’nin 2’sini kazandığını ve beraberlik sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda 20 gol atıldı, bunlardan 11’i Bihitos Colorados ve 9’u Los del Viaducto idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3.33’tür.

Bu takımların katılımıyla ligdeki son maç, Arsenal de Sarandi’nin Argentinos Juniors’a 1-0 kazandığı Süper Lig maçının 3. gününde 29/07/2021 tarihinde gerçekleşti.

O gün Arsenal de Sarandi’nin topu% 34 oranında elinde tuttuğu ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 14 vuruş yaptığı belirtildi. Golün yazarı Bruno Sepulveda (74′) idi.

Argentinos Juniors hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Yargıç: Pablo çıldırdı.

Takım Haberleri: Argentinos Juniors

Argentinos Juniors menajeri Gabriel Milito, bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Görüşümüze göre, Beachitos Colorados bu kez 3-5-2’lik bir sistemle oyuna başlayacak ve Federico Lancilota, Luciano Sánchez, Miguel Torren, Lucas Villalba, Thiago Nuss, Franco Moiano, Fausto Vera, Gabriel Karabağ’ı, Mariano Bittolo’yu, Gabriel Avalos’u ve Gabriel Florentin’i serbest bırakacak.

Takım Haberleri: Arsenal de Sarandi

Arsenal de Sarandi’nin patronu Leonardo Madelon’un bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Los del Viaducto’nun büyük olasılıkla 4-4-2’lik bir maçla oyuna başlayacağını düşünüyoruz: Alejandro Medina, Christian Cimino, Gonzalo Goni, Lucas Suarez, Damian Perez, Mauro Pitton, Leonel Picco, Dardo Miloc, Facundo Kruszpitzki, Christian Coleman ve Sebastian Lomonaco.

💡 Tahmin

Arsenal de Sarandi’nin takımının, gol atabileceğine inandığımız Argentinos Juniors’a karşı gol atmak için çok çalışacağına inanıyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Argentinos Juniors’ın 1-0 galibiyetini bekliyoruz.

Bu iyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: