Arjantin Süper Ligi’nde Arsenal Sarandi — Estudiantes La Plata maçının tahmini

Arsenal de Sarandi, Estudiantes de La Plata takımını Pazartesi günü Süper Lig maçında Julio Umberto Grondona Stadyumu’nda ağırlıyor.

Arsenal de Sarandi – Estudiantes de la Plata maçındaki tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu geçin (maç başına en iyi oranlar dahil).

Arsenal de Sarandi

Arsenal de Sarandi, Argentinos Juniors’a karşı Süper Lig maçında 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı.

O maçta Arsenal de Sarandi’nin topu zamanın% 29’una sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 12 vuruş yaptı. Arsenal de Sarandi’ye gol atan tek oyuncu Christian Colman’dı (52′). Öte yandan, Argentinos Juniors takımı hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 10’u hedefe ulaştı. Argentinos Juniors için Nicolas Reniero attı (3′).

Son zamanlarda Arsenal de Sarandi’nin sahayı çok nadiren temiz tutması çok nadirdir. Aslında Arsenal de Sarandi, rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde gol atmasını engelleyemedi ve bu süre zarfında 8 gol atamadı.

Estudiantes de La Plata

Son maçında Estudiantes de La Plata, Copa Libertadores’in Fortaleza ile oynadığı maçta 1-1 berabere kaldı.

İstatistikler kendi adına konuşuyor: Estudiantes de La Plata, son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakipleri 7 gol attı. Arkada Estudiantes de La Plata’nın ele alınması gereken zayıf noktaları var. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceği görülecektir.

Kişisel toplantılar

02/04/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Arsenal de Sarandi’nin bunlardan 1’ini, Estudiantes de la Plata’nın ise 5’ini kazandığını ve hiçbir kişinin 0 puan kazanmadığını gösteriyor.

Bu maçlarda da az sayıda gol yoktu, toplamda 22, karşılaşma başına ortalama 3,67 gol oldu.

Bu takımların katılımıyla ligdeki önceki maç 27/02/2022 tarihinde Copa de la Liga Mesleki Maç Günü 4’te gerçekleşti ve Estudiantes de La Plata 3-2 Arsenal de Sarandí skoruyla sona erdi.

O gün Estudiantes de La Plata, zamanın% 58’ini topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 15 gol attı. Goller Mathias Pellegrini (50′), Leandro Diaz (67′) ve Mauro Boselli (78′) tarafından atıldı.

Arsenal de Sarandi’nin rakibi hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Goller Joaquin Ibáñez (53′) ve Sebastian Lomonaco (70′) tarafından atıldı. Maç Fernando Espinoza tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Arsenal de Sarandi

Arsenal de Sarandi’nin patronu Leonardo Madelon, fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak ve tamamen yaralanmadan arınmış bir takım seçebilecek.

Los del Viaducto, Alejandro Medina, Christian Cimino, Gonzalo Goni, Lucas Suarez, Damian Perez, Julian Navas, Mauro Pitton, Dardo Miloc, Alejo Antilefe, Christian Coleman ve Sebastian Lomonaco ile ilk yarıya kadar bu maçta 4-4-2’lik bir maç oynayabileceğini düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Estudiantes de La Plata

Ekibin temel olarak sağlıklı kadrosunda, Estudiantes de La Plata yöneticisi Ricardo Zielinski’yi rahatsız eden tek bir fiziksel uygunluk sorunu var. Ezekiel Munoz (çapraz bağ kopması) burada oynamayacak.

Los Pincharratas’ın, Mariano Anduhara, Leonardo Godoy, Agustin Rogel, Fabian Nogueru, Emmanuel Masa, Manuel Castro, Fernando Zuki, Jorge Rodriguez, Mathias Pellegrini, Leandro Diaz ve Mauro Boselli’yi seçerek 4-4-2’lik bir düzenlemeyi seçebileceğine inanıyoruz.

🔮 Tahmin

Estudiantes de La Plata ve Arsenal de Sarandi’nin burada gol atmak için yeterince çaba gösteremeyeceğini düşünüyoruz.

Bu toplantıda söylenecek çok az şey var ve o da sonuca çok yakın. Bu nedenle bu oyunun sonunda 0-0 berabere kalmayı öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: