Arjantin Süper Ligi’nde Atletico Tucuman — Huracan

Cuma günü Monumental José Fierro Stadı’nda oynanan süper lig maçında Atlético Tucuman, Uracan’la oynayacak .

Atletico Tucuman-Huracan için tahminlerimiz, maç istatistikleri ve anketi, oyun başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet turkey görülebilir.

Atletico Tucuman

Atletico Tucuman, Lanus’tan Süper Lig 4: 2’deki son yenilgiden sonra son maçını burada geliştirmeye çalışacak.

Bu oyunda, Atletico Tucuman %52’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 6’sı hedefe isabet eden 14 vuruş yaptı. Atlético Tucuman, Leonardo Heredia (35 dakika) ve Ramiro Carrera (66 dakika) attı. Rakibi için Lanus, hedefe 10 atış yaptı, 5’i hedefe çarptı. José sand (26 ‘, 46’), José Manuel Lopez (44 ‘) ve Ignacio Malcorra (92’) lanus için attı.

Atletico Tucuman ile yapılan maçlar son zamanlarda genellikle heyecan vericiydi ve ayırt edici özellikleri çok sayıda puandı. Sadece son altı karşılaşmada, her iki takım da 13’ü el Decano’nun attığı 23 gol (maç başına ortalama 3.83 gol) attı. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görelim.

Önceki sonuçlarına bir bakış Atlético Tucumán:

ligin önceki 5 maçında huracán’a karşı bir galibiyet kaydetmedi.
önceki 2 Ev lig maçında kaybetmedik.
şampiyonanın son 6 maçında ev sahibi olamadık. Hayranları mutsuz.

Huracán

Huracan, son maçında Defensa ve Justicia karşısında Süper Lig’de 2-1 kazandıktan sonra karşılaşacak.

O maçta Huracan %33’lük bir topa sahip oldu ve 3’ü hedefe ulaşan 8 gol attı. Huracan için Enrique Triverio (38 ‘) ve Santiago Hezze (50’) gol attı. Defensa y Justicia 5 gol attı, 3 tanesi hedefe çarptı. Lucas Barrios (6 ‘) kendini Defensa y Justicia için ayırdı.

İstatistikler hikayeyi anlatıyor ve Urakan, rakip takımların toplam 9 gol attığı son 6 maçın 5’inde gol attı. Savunma açısından, El Globo / Los Cameros kesinlikle çok daha iyi hareket edebilir.

Yüz yüze

1 Nisan 2016’ya kadar devam eden önceki kişisel karşılaşmalarına baktığımızda, Atletico Tucumán’ın bunlardan 1’ini, Huracan’ın 3’ünü ve beraberlik sayısının 2 olduğunu söyleyebiliriz.

Sadece bu dönemde, her iki kulüp de 14 gol attı, bunlardan 5’i el Decano’yu attı ve 9’u El Globo / Los Cameros’u attı. Bu maç başına ortalama 2.33 gol.

Takım haberleri: Atletico Tucuman

Atletico Tucumán patronu Omar de Felippe, bu düelloda herhangi bir fitness problemi olmayacağına minnettar olacak, çünkü seçim için tamamen yaralanmadan yoksun bir kadro mevcut.

Takım haberleri: Huracán

Huracán yöneticisi Frank Kudelka, seçim için tamamen sağlıklı bir gruba sahip, bu çarpışmadan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

🔮 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Hurakan’ın atlético Tucumán takımını atlatmak için zor bir zaman geçirebileceğini düşünüyoruz.

Bu yüzden 90’ların sonlarında Atletico Tucuman için 1: 0 avantajıyla iyi bir savaş bekliyoruz.

biraz olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: