Arjantin Süper Ligi’nde Banfield vs Argentinos Juniors maçının tahmini

Pazartesi günü Florencio Sola Stadyumu’ndaki Süper Lig maçında Banfield, Argentinos Juniors takımını ağırlayacak.

Banfield — Argentinos Juniors maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (artı maç başına en iyi oranları) görmek için betin bonus kodu geçin.

Banfield

Banfield, Talleres’e karşı önceki maçında Süper Lig’de 1-0 yenilgisinin ardından daha iyi bir sonuç elde etmek istiyor.

O maçta Banfield% 50’lik bir topa sahipti ve hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Talleres’in golünde 16 vuruş vardı, bunlardan 5’i gole girdi. Diego Valoyes (17′) Talleres’in golünün yazarı oldu.

Son 6 maçta Claudio Vivas Banfield ekibi toplam 8 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısını 1.33’e çıkardı.

Argentinos Juniors

Argentinos Juniors, son maçında Boca Juniors’u yendikleri için Süper Lig’de 2-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya çıkacak.

O maçta Argentinos Juniors% 37’lik bir topa sahipti ve 9’u gole, 5’i de gole isabet etmeye çalıştı. Arjantinos Juniors’ın kadrosunda Gabriel Karabağ (23′) ve Gaston Veron (42′) golleri attı. Öte yandan Boca Juniors hedefe 6 vuruş yaptı ve 1’i hedefe çarptı.

Formlarına bakarsak, Argentinos Juniors son 6 maçının 5 tanesinde 5 gol atarken gol attılar. Savunma açısından Argentinos Juniors çok güvenilir değildir. Aynı iki oyun olmadığından, bir sonraki maçta böyle bir eğilimin tekrarlanıp tekrarlanmayacağını göreceğiz.

Kişisel toplantılar

09/12/2017 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların incelenmesi, bu maçların Banfield için mutlu olmadığını gösteriyor. Argentinos Juniors kendileri için çok iyiyken, tek bir galibiyet elde edemediler ve birbirleriyle karşılaştıkları maçların yüzde 83’ünde galip geldiler.

Toplamda bu maçlarda her iki kulüp de 17 gol attı, bunlardan 5’i El Taladro ve 12’si Bihitos Colorados’du. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.83’tür.

Ligde bu takımların katılımıyla oynanan önceki maç, Banfield Argentinos Juniors’ın 0-2’lik skoruyla sona eren Copa de la League of Professional’ın 8. günü 02/04/2022 oldu.

Bu oyunda Banfield% 52’lik bir topa sahipti ve hedefine 8 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefi vurdu.

Argentinos Juniors takımının rakibi gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı gole girdi. Goller Javier Cabrera (8′) ve Luciano Gomez (38′) tarafından atıldı. Maç Nazareno Aras’a hükmetti.

Takım Haberleri: Banfield

Banfield’ın patronu Claudio Vivas, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamadığı için, seçim yapabileceğiniz tamamen yaralanmasız bir grup sayesinde minnettar olacaktır.

El Taladro’nun ilk yarıda Facundo Cambeses, Emanuel Coronel, Dylan Gissy, Alejandro Maciel, Julian Eseiza, Nicolas Domingo, Matias Gonzalez, Alejandro Cabrera, Maximiliano Cuadra, Ramiro Enrique ve Agustin Urzi’yi serbest bırakarak 4-3-3’lik bir maçla oyuna başlaması muhtemel olduğunu düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Argentinos Juniors

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Argentinos Juniors’ın menajeri Gabriel Milito, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Beachitos Colorados’un başlangıç kadrosuyla 3-5-2’lik bir hizalamayı seçebileceğine inanıyoruz: Federico Lancilota, Miguel Torren, Lucas Villalba, Pablo Minisale, Javier Cabrera, Franco Moiano, Fausto Vera, Gabriel Karabağ, Luciano Sanchez, Gaston Veron ve Nicolas Reniero.

🔮 Tahmin

Argentinos Juniors ve Banfield’ın gergin bir mücadelede oynaması gerektiğine inanıyoruz.

Bu düelloda çok az şans var ve neredeyse sonuca çok yakın. Bu nedenle tahminimiz, mola düdüğü çaldığında 1-1’lik skorla çok yakın bir oyundur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: