Arjantin Süper Ligi’nde Banfield vs Barracas Central maçının tahmini

Cuma günü Barracas Central, Banfield ev sahipleriyle Süper Lig maçı için Estadio Florencio Sola Stadyumu’na geliyor.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Banfield —Barracas Central istatistiklerimiz için 1xbet bonus nasıl kullanılır ve son bahis oranlarına geçin.

Banfield

Banfield, son kez kaldıkları andan itibaren Tigre’de Süper Lig’de 0:1 kazanarak devam etmek istiyor.

O maçta Banfield, zamanın% 51’ine sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Banfield için Jesus Datolo attı (82′). Tigre’nin 14 golü vardı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı.

Banfield» Claudio Vivasa’nın son 6 maçında rakibine sadece 6 kez gol attı. Öte yandan, bu maçlarda kaçırılan top sayısı 5’dir.

Barracas Central

Süper Lig’de Boca Juniors’a karşı önceki maçta mağlup olan Barracas Central, durumu düzeltmek için çaba gösterecek.

O maçta Barracas Central, zamanın% 21’ine sahipti ve gole 5 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Barracas Central için gol atan tek oyuncu Neri Bundiera’ydı (45′). Öte yandan Boca Juniors, hedefe 14, bunlardan 7’si de hedefe isabet etti. Sebastian Villa (42′), Guillermo Fernandez (59′) ve Ezekiel Zeballos (68′) Boca Juniors’a karşı gol attılar.

İstatistikler kendi adına konuşuyor: Barracas Central, son 6 maçının 6’sında rakiplerinden 10 gol kaçırarak gol attı. Barracas Central’ın savunmasında bariz sorunlar var.

Takım Haberleri: Banfield

Takımın mevcudiyeti büyük bir sorun değil, Banfield baş antrenörü Claudio Vivas’ın neredeyse tamamen oyuncu eksikliği nedeniyle fiziksel formda sadece bir sorun var. Mauricio Cuero (çapraz bağ kopması) başarısız oldu.

Bizim düşüncemize göre, “El Taladro” belki de 4-3-3 şemasını kullanacak ve Enrique Bologna, Emanuel Coronel, Dylan Gissy, Alejandro Maciel, Luciano Abecasis, Mathias González, Nicolas Domingo, Alejandro Cabrera, Giuliano Galoppo, Ramiro Enrique ve Agustin Urzi’yi piyasaya sürecek.

Takım Haberleri: Barracas Central

Barracas Central’ın patronu Alfredo Berti, tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Barracas Central’ın Rodrigo Saracho, M. Rodriguez, Nicolas Ferreira, Gonzalo Paz, Brian Calderara, Facundo Matera, Ivan Tapia, Pablo Muche, Bruno Sepulveda, Neri Bundiera ve Carlos Valenzuela’yı seçerek 4-2-3-1’lik bir düzenlemeyi seçebileceğine inanıyoruz.

Tahmin

Barracas Central’ın, gol atacağına ve zirvede kalacağına inandığımız Banfield takımının savunmasını kırmak için çok çaba göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Banfield’ın 1-0’lık bir skorla çok eşit bir mücadeleyi ve zaferini tahmin ediyoruz.

Bakalım her şey gider.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: