Arjantin Süper Ligi’nde Barracas Central vs Boca Juniors maçının tahmini

Barracas Central, Pazartesi günü Süper Lig maçında Claudio Chichi Tapia Stadyumu’nda Boca Juniors kulübü ile sahaya çıkacak.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Barracas Central — Boca Juniors istatistiklerimiz için 1xbet bonus kodu geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Barracas Central

Barracas Central, Süper Lig’de 1-2’lik skorla Union de Santa Fe’den geçen maçta yenilginin ardından telafi etmeyi umuyor.

O maçta Barracas Central topu% 58’lik bir paya sahipti ve hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Fernando Valenzuela, 69. dakikada gol atan tek oyuncu oldu. Union de Santa Fe’de hedefe 15 vuruş vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Jonathan Alves (10′) ve Emmanuel Brites (14′) Union de Santa Fe için gol attılar.

Barracas Central, rakibinin kapısına çarpmanın yollarını bulmasına rağmen, son zamanlarda sık sık özlüyor. Son 6 maçında Barracas Central savunmada 6 tanesinde cezalandırıldı, ancak 5 tanesinde gol atmayı başardı. İki maç aynı olmadığından, şimdi bu eğilimin bu maçta tekrar olup olmayacağını beklemek zorundayız.

Boca Juniors

Boca Juniors, Süper Lig’de bir önceki maçta Tigre’ye karşı 5-3 galibiyetinden sonra maça çıkıyor.

O maçta Boca Juniors% 49’luk bir topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 9 vuruş yaptı. Boca Juniors’ın golleri Dario Benedetto (11′, 77′), Nicolas Figal (34′ kendi golü) ve Ezekiel Zeballos (54′, 74′) tarafından atıldı. Tigre, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 17 vuruş yaptı. Tigre için Nicolas Demartini (57′ Kendi golü) ve Mateo Reteggi (66′, 89′) attı.

Sebastian Battaglia’nın Boca Juniors’ın takımı son 6 maçında 12 kez gole girdi. Bu dönemde kaçırdıkları toplam gol sayısı 6’dır.

Kişisel toplantılar

Bu kulüpler arasındaki önceki maç 30/04/2022 tarihinde Copa de la Liga Profesional’ın bir parçası olarak 13. maç günü gerçekleşti ve Boca Juniors 2-0 Barracas Central ile sona erdi.

Bu maçta Boca Juniors, zamanın% 66’sına sahipti ve 5’i tam olarak hedefine ulaşan 14 gol attı. Golün yazarı Dario Benedetto (4′, 60′) idi.

Rakip Barracas Central, gole 8 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Maç Fernando Espinoza tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Barracas Central

Barracas Central’ın menajeri Alfredo Berti, takımın tamamen sağlıklı ve gitmeye hazır olması nedeniyle bu maç için fiziksel olarak hazır olma konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Bize göre Barracas Central, Rodrigo Saracho, Facundo Matera, Nicolas Ferreira, Gonzalo Paz, Brian Calderara, Jonathan Blanco, Dylan Glaby, Sebastian Rincon ve Carlos Valenzuela’yı kullanarak 4-2-3-1’lik bir düzenlemeyi büyük olasılıkla kullanacaktır. Junior Arias ve John Manuel Vasquez.

Takım Haberleri: Boca Juniors

Boca Juniors’ın menajeri Sebastian Battaglia bir takım oyuncuları devre dışı bıraktı. Norberto Briasco (ayak bileği yaralanması) ve Agustin Almendra (ayak bileği yaralanması) maça katılamayanlardır.

Bizim bakış açımızdan Los Xeneizes, Agustin Rossi, Marcelo Weigandt, Jorge Nicholas Figal, Marcos Rojo, Frank Fabra, Aaron Molinas, Alan Varela, Paul Fernandez, Sebastian Villa, Execiel Zeballos ve Dario Benedict’i serbest bırakarak 4-3-3’lük bir düzenlemeyi kullanabilir.

💡 Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurursak, Barracas Central muhtemelen Boca Juniors takımının savunmasını kırabilir, ancak bir gol yeterli olmayabilir.

Karşılaşmanın gergin olacağını ve maçın sonunda Boca Juniors lehine 1-2’lik bir skorla sona ereceğini varsayacağız. Bekliyoruz bir gelişme.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: