Arjantin Süper Ligi’nde Boca Juniors — Union de Santa Fe maçının tahmini

Cumartesi günü Süper Lig’de Estadio Alberto J. Armando Stadı’nda Boca Juniors’ın ev sahibi Union de Santa Fe ile oynayacak.

Boca Juniors – Union de Santa Fe maçına ilişkin tahminlerimizi, istatistiklerimizi ve maç sonuçlarını 1xbet promosyon kodu (en iyi bahis oranları dahil) görebilirsiniz.

Boca Juniors

Boca Juniors, Barracas Central’ın Süper Lig’de 1-3 galip gelmesiyle geçen tura devam etmek istiyor.

O maçta Boca Juniors% 79’luk bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 14 gol attı. Boca Juniors’ın golleri Sebastian Villa (42′), Guillermo Fernandez (59′) ve Ezekiel Zeballos (68′) tarafından atıldı. Öte yandan Barracas Central, 2’si hedefe isabet eden hedefe 5 vuruş yaptı. Barracas Central için Neri Bundier’i (45′) attı.

Boca Juniors’ın oynadığı maçlar son zamanlarda genellikle büyüleyici bir şekilde gerçekleşiyor ve rakiplerinin kapısında çok fazla mücadele bekleniyor. Sadece son altı maçta her iki taraf da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 14’ü Boca Juniors’a aitti.

Erişimine sahip de Santa Fe

Süper Lig’de River Place’e karşı önceki maçta yenilginin ardından Union de Santa Fe ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta Union de Santa Fe, zamanın% 53’üne sahipti ve 3’ünün hedef alındığı hedefe 12 vuruş yaptı. Union de Santa Fe için Mariano Peralta attı (79′). River Plate, 7 tanesi hedefe isabet eden hedefe 13 vuruş yaptı. River Plate için Brian Romero (16′), Enzo Fernandez (59′), Julian Alvarez (73′, 94′) ve Agustin Palavecino (87′) puan aldı.

Union de Santa Fe ile önceki 6 maçtan 5’inde en az üç gol atıldı. Bu dönemde maç başına ortalama gol sayısı 3,33, Union de Santa Fe’nin ortalama gol sayısı ise 1,67’dir. Bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

25/06/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların doğrulanması, Boca Juniors’ın bunlardan 4’ünü, Union de Santa Fe’nin ise 1’ini kazandığını ve hiçbir sonuç alınmadığını gösteriyor.

Bu maçlarda Los Xeneuzes hesabında 10, El Tatenge’de ise 4 olmak üzere 14 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Bu takımlar arasında ligde bir önceki karşılaşma, Süper Lig’in 1. günü maçında 16/07/2021 tarihinde gerçekleşti ve Boca Juniors’ın 1-1’lik skoruyla sona erdi.

O gün Union de Santa Fe% 55’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 14 gol attı. Topa vuran tek oyuncu Fernando Marquez (81′) idi.

Öte yandan Boca Juniors, 2’si hedefe isabet eden hedefe 5 vuruş yaptı. Agustin Obando (10′) golün yazarı oldu. Maç Nicholas Lamolina tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Boca Juniors

Norberto Briasco (ayak bileği yaralanması) ve Agustin Almendra (ayak bileği yaralanması), Sebastian Battaglia tarafından yönetilen Boca Juniors ekibine ulaşılamaz.

Los Cenes’in Agustin Rossi, Luis Advincula, Carlos Ischierdos, Marcos Rojo, Frank Fabra, Paul Fernandez, Alan Varela, Oscar Romero, Execiel Zeballos, Dario Benedetto ve Sebastian Villa’nın katılımıyla 4-3-3 arasında oynayabileceğini düşünüyoruz.

Takım haberleri: Union de Santa Fe

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde Union de Santa Fe yöneticisi Gustavo Munua’nın bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Bizim bakış açımızdan El Tatenge, başlangıç kadrosuyla 4-4-2 sistemini seçebilir: Santiago Mele, Federico Vera, Franco Calderon, Diego Polenta, Claudio Corvalan, M. Peralta Bauer, Enzo Roldan, Juan Ignacio Nardoni, Imanol Machuca, Mauro Luna Diale ve Kevin Zeno.

Tahmin

Union de Santa Fe’nin Boca Juniors’a karşı gol atmak için yeterli anı bulması gerektiğine inanıyoruz, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

Aradaki düdük çaldığında Boca Juniors’ın avantajının 2-1 olacağını düşünüyoruz. Bu maçın nasıl geçeceğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: