Arjantin Süper Ligi’nde Central Córdoba – Argentinos Juniors maçının tahmini

Cuma günü Alfredo Terrera Stadyumu’nda Córdoba Central ile oynanan Süper Lig maçında Arjantinliler Juniors’a konuk olacak.

1xbet promosyon kodu Cordoba – Argentinos Juniors maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görün.

Central Cordoba

Cordoba, Süper Lig’de 0:2’lik skorla Talleres’e karşı kazandığı galibiyetle sona eren son karşılaşmaya devam etmek istiyor.

O maçta Cordoba, zamanın% 49’una sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 9 vuruşla kaleye çarptı. Cordoba için Claudio Riagno’yu (84′, 90′) attı. Rakip Talleres, hedefe 6 vuruş yaptı ve 1 gol attı.

Sergio Rondina’nın son altı maçında Cordoba takımı, maç başına ortalama 1.33 gol olmak üzere toplam 8 gol attı.

Argentinos Juniors

Argentinos Juniors daha önce Arsenal de Sarandi’ye karşı Süper Lig maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Argentinos Juniors, zamanın% 71’ini topa sahipti ve 10’u hedefe ulaşan 16 gol attı. Argentinos Juniors’a gol atan tek oyuncu Nicolas Reniero (3′) oldu. Arsenal de Sarandi, 4 tanesi hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Arsenal de Sarandi için Christian Colman (52′) attı.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar: Argentinos Juniors son 6 maçının 6’sında gol attı ve rakiplerinin toplam 6 gol atmasına izin verdi. Arkada, Argentinos Juniors’ın kesinlikle iyileştirme fırsatları var.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki son karşılaşma, Süper Lig’in 4. günündeki maçta 02/08/2021 tarihinde gerçekleşti ve Argentinos Juniors – Central Córdoba 1-1’lik skorla sona erdi. Maç Nazareno Aras’a hükmetti.

Tahmin

Argentinos Juniors ve Central Cordoba’nın gergin bir mücadelede oynaması gerektiğine inanıyoruz.

Beraberlik tamamen gerçek bir seçenek gibi görünüyor, ama ne olacağını göreceğiz. Bunu göz önünde bulundurarak, maçın gergin olacağını ve hakem mola için düdüğü verdiğinde 1-1’lik bir skorla sonuçlanacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: